Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Teď je mu trapně za těch 100 euro, co za něj dal.

Podle mě by jim slušel rejnok :-p

 

Hele chápu Tvou pohnutku, Táta asi těžko bude řemeny měnit a takhle nemusí řešit vodu atd.. jsou parádní a Táta bude mít radost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi, popravde ja bych ten mesh na ne nedaval, ale mama chtela kovovy tah. Ja jsem ovsem iniciativne do balicku prihodil hnedou kozku s origo Stowa sponou na vymenu. Nejsem prece vcerejsi, ne? Takze kozka cajk

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potěšilo že stovka lidí se přidala od večera do skupinky na fb, když nám tady hapruje prodej.
Opakuji, jedná se o alternativu, ale tím že nemám info + mě místní vývoj vyloženě vadí + spoustu
z Vás znám osobně = nechci sedět s rukama v klíně a čekat až to tady někdo celý zavře
nebo zpoplatní s vidinou "velkejch" prachů . . . 
 

https://www.facebook.com/groups/176489483149988/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nejsem sám, kdo není (a s velmi vysokou pravděpodobností nikdy nebude, z principu) registrován na FB a taky nejsem, pravda, žádný přeborník v nakupování, ale nabízet/prodávat hodinky tam mi docela vadí... Chápu, že to je zřejmě v souvislosti s nefunkčností SZ, ale i tak... :bangin:

Upraveno uživatelem colommbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nejsem sám, kdo není (a s velmi vysokou pravděpodobností nikdy nebude, z principu) registrován na FB a taky nejsem, pravda, žádný přeborník v nakupování, ale nabízet/prodávat hodinky tam mi docela vadí... Chápu, že to je zřejmě v souvislosti s nefunkčností SZ, ale i tak... :bangin:

 

Proč? když srovnám místní bazarovou sekci a skupinu na fb (je jedno zda tuhle linkovanou výše nebo vznikne jiná)

- sem vidí kdokoliv, odkudkoliv a vidí vše + kompletní historii

? na fb se jedná o neveřejnou skupinu, obsah vidí jen členové

 

- administrace tady není zrovna user-friendly, od 10x vylepený inzerát po nefunkční sz

? administrace tam je pro uživatele i adminy naopak přívětivá, intuitivní

 

- soudržnost / VIP status fóra? k smíchu poté co se provalily věci za poslední 3 měsíce

? výrazně menší anonymita na fb, tedy víš s kým obchoduješ, můžeš vidět jeho přátele,

třeba máte více společných = lepší logistika a menší riziko že narazíš na debila co ti bude

dva týdny vykládat že jako máš přijet 200km protože se chce podívat a na místě ti nabídne

50% z ceny hodinek atd atd. . . .

 

nebudu pokračovat

protože jsem z místního vývoje už tak dost frustrovaný

a vadí mi to

 

nicméně chápu že to má pověst nějakého antikrista

ale fb je jen takový jak si ho nastavíš, je to plně uživatelsky nastavitelné

chceš vidět jen hodinky? budeš tam mít jen hodinky

rozčiluje tě někdo - blokace na facebooku s asi 5ti různými možnostmi nastavení vs. ignore list tady

je asi jako superb a š120 . . . 

 

a už končím, měl jsem kapku vína a nechci být urýpanej, omlouvám se.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč? když srovnám místní bazarovou sekci a skupinu na fb (je jedno zda tuhle linkovanou výše nebo vznikne jiná)

- sem vidí kdokoliv, odkudkoliv a vidí vše + kompletní historii

? na fb se jedná o neveřejnou skupinu, obsah vidí jen členové

 

 

Tohle mě vzhledem k nedávnému vývoji celkem pobavilo :-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...