Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Tohle mě vzhledem k nedávnému vývoji celkem pobavilo :-D

Přitom je to smutné.

No nic, pokus o něco pro komunitu je hotový, je to funkční, těší mě zájem a budoucnost té skupiny nechci předjímat. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přitom je to smutné.

No nic, pokus o něco pro komunitu je hotový, je to funkční, těší mě zájem a budoucnost té skupiny nechci předjímat. :cheers:

Ještě jsem se chtěl zeptat, jestli nejsi mluvčí Cambridge Analytica ;)

Jinak je jasné jak jsi to myslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však to není povinné. Akorát že tady to nefunguje druhý nebo třetí den a cítím se tu jak nájemník v bytě který majitel nabízí v realitce na prodej. Na fb mám lidi co znám osobně a funguje to.

 

Jinak všeobecně je model: web s informacemi + diskuzní fórum fanoušků zastaralý model a v dnešní době další nevznikají. Doba pokročila a jede se na jiných modelech vzájemné komunikace, to musí snad být jasné každému že tohle není cesta vpřed ale vymírající druh. Nicméně bych osobně nerad přišel o kamarády odsud a protože jsou zdaleka tak možnosti co mi dávají sociální sítě beru všema deseti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tom4- napr ja, jako starej pes, facebook nepouziva/nechape. Zalozila mi ho kdysi bejvalka, ja ani nevim, jak to funguje. Ale snazim se ucit, uvidime.

Tady me to vzdy bavilo a nerad bych neco menil.

Ale potesi kazda nova vec, kde se dozvim neco o hodinkach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Ale snazim se ucit, uvidime.

 

 

Vždycky můžeš zavolat a já ti s tím poradím, to je to nejmenší. Kdyby náhodou.

 

...aneb kolik máš přátel na sociálních sítích, tolikrát jsi člověkem... :D

 

No když kouknu na profily kamarádů za oceánem tak mívají asi tak desetinásobek toho co my tady :)

 

Používáme s manželkou třeba pro rodinu - babička nemusí čekat na fotku vnoučka měsíc,

děda už umí napsat přes mesenger když potřebuje poradit s nějakou kytkou na zahradě atd..

nejvíc ocením kontakt s přáteli, pár let jsem byl přestěhovaný různě po zeměkouli, tak tohle

je k nezaplacení. Kdosi tady sháněl něco na foťák, kravinka za pár dolarů, u nás nedostupné,

poštovné milión a nezasíláme do evropy. Zeptal jsem se na fb a za pár týdnů měl kolega obálku

doma, zcela nezištně jako malý favor od fotografky z NYC. Před deseti lety naprosto nereálné.

Učím se žít s dobou, i já bych pak rád aby mě děti zásobovaly fotkama (hologramy? :) ) vnoučat . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, za určitých okolností a v určitých případech, třeba tebou zmiňované přesídlování po zeměkouli či rodina rozesetá po všech koutech, to své opodstatnění má. Ale třeba já, zaprděnej vesnickej dědek to ke svýmu životu fakt nepotřebuju, tři oplí kluby + jeden olejářský a k tomu CHMG mi úplně stačí... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opel tam na tom temném facebooku bude taky :D
Taky žiju na vesnici, x miliónové města mě pár let fascinovaly životem nonstop, ale stačilo,
teď pěstuju rajčata a papriky . . .  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, za určitých okolností a v určitých případech, třeba tebou zmiňované přesídlování po zeměkouli či rodina rozesetá po všech koutech, to své opodstatnění má. Ale třeba já, zaprděnej vesnickej dědek to ke svýmu životu fakt nepotřebuju, tři oplí kluby + jeden olejářský a k tomu CHMG mi úplně stačí... :lol2:

 

V jakejch oplích klubech jsi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wanderer: kolem rodu 1985, byl už prý skoro na všech kontinentech, pán to chtěl dát rodině, ale prej už nikoho analogová fotka nezajímá, mám ho s origo objektivem, jedna širokoúhlej a jeden teleobjektiv, objektivy jsou na bajonet. Docela muziky za dobrou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...