Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

leebauer, už ses někdy koupal jinde než v aquaparku? Smi připomněl jak jsem jako malej našel v potoce ryby (bylo mi tak 7?), tak sem je sel chytat do holych rukou (vyplavila je do potoka velka voda, takze nebyl problem je chytit rukou), no vylezl sem a na každý noze jsem měl přisátých tak 5 pijavic. A páni gentlemani se ofrňujou při představě trocha jílu mezi prsty.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

 

Tak nejsem si úplně jistej, když mně lítá vokolo hlavy a dělá ten tón ale teď už vím, že stačí schovat palce nějak.

Sršeň je kámoš. Žere fosy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

leebauer, už ses někdy koupal jinde než v aquaparku? Smi připomněl jak jsem jako malej našel v potoce ryby (bylo mi tak 7?), tak sem je sel chytat do holych rukou (vyplavila je do potoka velka voda, takze nebyl problem je chytit rukou), no vylezl sem a na každý noze jsem měl přisátých tak 5 pijavic. A páni gentlemani se ofrňujou při představě trocha jílu mezi prsty.

 

Do aquaparků nechodim.Tam si hned každej všimne,když potřebuju na záchod.Já mám rád taky takový podobný rybníčky ale nemusim moc to bláto. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aby ste neřekli, takto vypadal plný stůl. Užil jsem si to, když už jsem měl před pár dny ty narozeniny :)

 

attachicon.gifP_20180804_175010.jpg

Tož dodatečně vše nejlepší,ale pivo nevidím,prej uspokojit chlapa,to jen tak napůl,po dobrém jídle muší bejt dobré pití.Ale přeju Ti to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji tu restauraci. Mají tam teda teplo jak v pr..., ale když jsem si otevřel okno, tak to šlo vydržet.

Ale to jídlo...

Polévka z černých fazolí s nalámanými tortillas a pak fajitas, to je prostě moje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...