Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Návštěvník

Vojto, už to chápu, díky za dovysvětlení. K tomu mám jen pár poznámeček ( znáš mě, jen tak "porážku neuznám" :-)). Rozhodně bych tady lidi nenařkl ze zjednodušování či podobného, jen je prostě ty " správné, jediné správné názory" štvou a tak se ze sportu ozvou a točej to do maxima ( nevěřím, u lidí, co si zjistěj o hodinkách tolik info, že jsou to až negramoti či nevzdělanci a asi ani ty ne ) - klidně doložím historií, že ne vždy byl správnej ( ne veřejně, ale do SZ, protože se sem nechodím hádat ).

Všeobecnou nenávist z neznámého je v lidech od pradávna a věřím, že jako zmizel Sládek ( asi jsi o něm slyšel, jsi na jeho eru mladej :-)), tak odkráčí stejným směrem Pitomio.

Některých nadací bych se i zastával, jsem jejich přispěvovatelem a v nejedné těžké chvilce mi bylo od nich pomoženo ( vysvětlil jsem si tu tabulku prostě jinak, vážnějc ).

Já tu nikoho neobviňuji z hlouposti, spíše někdy trochu z naivity a ochoty přebírat bez ověření některé informace. Například jsem teď reagoval na příspěvek Wanderera, s ním jsem udělal několik obchodů. Navzájem jsme si posílali něco snad i zadarmo a mám ho za férového, chytrého a slušného chlapa. byť jsme se nikdy neviděli. Jen jsem z toho příspěvku vycítil něco, co v tom dost možná ani nebylo..... To jsou ty nevýhody internetové diskuze.

 

Slovo jako "správný" názor nesnáším, podobně jako škatulkování lidí to nějakých skupin. Sluníčkáři x slušnočeši atd.. podobně jako s těmi neziskovými organizacemi. Problém je v tom, že se poslední dobou lži někdy vydávají za alternativní názor a tak to prostě není.  

 

klidně doložím historií, že ne vždy byl správnej ( ne veřejně, ale do SZ - tohle jsem úplně nepochopil, tak když tak napiš tu sz :) Pokud jsem se někdy zmýlil-jakože určitě ano, tak se rád poučím ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tu nikoho neobviňuji z hlouposti, spíše někdy trochu z naivity a ochoty přebírat bez ověření některé informace. Například jsem teď reagoval na příspěvek Wanderera, s ním jsem udělal několik obchodů. Navzájem jsme si posílali něco snad i zadarmo a mám ho za férového, chytrého a slušného chlapa. byť jsme se nikdy neviděli. Jen jsem z toho příspěvku vycítil něco, co v tom dost možná ani nebylo..... To jsou ty nevýhody internetové diskuze.

 

Slovo jako "správný" názor nesnáším, podobně jako škatulkování lidí to nějakých skupin. Sluníčkáři x slušnočeši atd.. podobně jako s těmi neziskovými organizacemi. Problém je v tom, že se poslední dobou lži někdy vydávají za alternativní názor a tak to prostě není.  

 

klidně doložím historií, že ne vždy byl správnej ( ne veřejně, ale do SZ - tohle jsem úplně nepochopil, tak když tak napiš tu sz :) Pokud jsem se někdy zmýlil-jakože určitě ano, tak se rád poučím ? 

Vojto, ta poslední noticka je k tomu jedinému správnému a ze sportu ho točit. Není to na tebe, ty se pleteš jen u toho mlácení ženských z mé strany :-).

Jinak osobně to neberu jako škatulkování, ale jako klasickou urážku ( sluníčkář, dobroser ) a cílem je urazit, protože ta slova v poslední době "povýšila" na urážku. Možná se pletu já ( což by mě ale nepotěšilo :-)). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak praví klasik, všechno je relativní. Manželka mi před chvílí volala, že nabořila (při nedobrždění ve městě) auto. Jasně, že člověk nevejská radostí, ale pak si řekne - hlavně, že jsou to jen plechy a nikomu z obou aut se nic nestalo. Takže proto "co mě dnes potěšilo".

Tak jeden ťukanec a kolik je z toho radosti. Když mi dneska řekli předběžnej rozpočet 110t, tak mě pro změnu potěšilo, že si platím havarijko, ačkoli jsem se už několkrát na to chtěl vy*rat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta poslední fotka... konečně znám význam rčení - "Mám toho plnou kabelu"

Asi jim tam toho na prodej moc nezbylo :)

+1 Napadlo mě naprosto totéž :lol2: . Afri na nákupech a nás se snaží lakovat, že tam přijel kvůli kopcům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta poslední fotka... konečně znám význam rčení - "Mám toho plnou kabelu"

Asi jim tam toho na prodej moc nezbylo :)

Cha, cha, abych řekl pravdu, vybral bych si :-) Mají tam na co si vzpomenete, Pátek mě úplně rozbil a v krámech jsou úplně nádherně všichni příjemní, super...a docela dobrý šiškaři se tam všude promenádují. Hogo fogo vesnice jako čuměl jsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cha, cha, abych řekl pravdu, vybral bych si :-) Mají tam na co si vzpomenete, Pátek mě úplně rozbil a v krámech jsou úplně nádherně všichni příjemní, super...a docela dobrý šiškaři se tam všude promenádují. Hogo fogo vesnice jako čuměl jsem.

Ty jsi někde u Berouna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potěšila mě krásná projížďka Praha - Mělník - Česká Lípa a zpátky. Chápu proč se tam ta silnice motorkářům líbí. Já si jí užil a auto taky dost. Jenom doufám, že tam mimo obce nejsou někde kamery.

 

Zítra ovšem budu muset z čumáku seškrábat ten hmyz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potěšila mě krásná projížďka Praha - Mělník - Česká Lípa a zpátky. Chápu proč se tam ta silnice motorkářům líbí. Já si jí užil a auto taky dost. Jenom doufám, že tam mimo obce nejsou někde kamery.

 

Zítra ovšem budu muset z čumáku seškrábat ten hmyz...

úplně ti rozumím. Předevčírem jsem jel zadem do litvínova a když je střecha dole, je to krásná projížďka. Ta spousta kopečků českýho středohoří mě vzdycky baví.

post-24237-0-05327100-1533887872_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem SCIFI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...