Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Tak, on ten můj příspěvek taky nebyl myšlen smrtelně vážně. Jen jsem netušil, že to bez smajlíků vyzní tak neodlehčeně..

Jojo, vyznělo a ten můj taky :-))), sorry. Nemám ve zvyku někoho tady kárat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maďarsko se mi v posledních letech jeví jako ostrůvek zdravýho rozumu v rámci "té nové, moderní Evropy".

Většina lidí si pořizuje zbraň kvůli uprchlíkům. Já si ji pořídil hlavně kvůli lidem, kterým připadá Maďarsko jako ostrůvek zdravého rozumu :D

Orbán se z toho snaží vytvořit Putinovské Rusko, ale holt jsou lidé kterým tihle "silní" vůdci imponují.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom pripade su to vyhodene peniaze za tu zbran vojto. CR musi byt urcite na absolutnej svetovej spici v tolerancii inych kultur, vsak kde inde v Europe by najsilnejsiu nacionalisticku a protiimigrantsku stranu mohol viest polovicny Japonec?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom pripade su to vyhodene peniaze za tu zbran vojto. CR musi byt urcite na absolutnej svetovej spici v tolerancii inych kultur, vsak kde inde v Europe by najsilnejsiu nacionalisticku a protiimigrantsku stranu mohol viest polovicny Japonec?

Já si taky dělal legraci, žádnou zbraň nemám. Jsem líný jezdit kvůli tomu do Ostravy podat žádost a čekat tam 3 hodiny ve frontě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si taky dělal legraci, žádnou zbraň nemám. Jsem líný jezdit kvůli tomu do Ostravy podat žádost a čekat tam 3 hodiny ve frontě :)

 

anebo se bojíš psychotestů  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...