Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

S tím Lídlem opatrně. Nenechte se zblbnout cenou a reklamou. No flame.

 

Chybí tady něco jako je Whole Foods za velkou louží.

 

 

Jinak zpět k tématu, dnes mě potěšilo že přijdu z práce domů (v rozumnej čas), 

navařeno, naklizeno atd.,  . . . . tak koukám že auto je vcelku, nehoří, nikde 

žádnej viditelnej průser . . . . hm . . . 

 

 

a ono . . . 

 

 

 

 

 

 . . . miláčku, nějak blbne internet :D :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani ne tak potěšilo, jako pobavilo a nakonec překvapilo. Byste nevěřili, moje žena si dnes na stavbě odložila telefon a klíče na rám kufru (hatchback). Potom potřebovala rychle odjet, tak zabouchla kufr (normálně zacvakl), jenže nemohla najít klíče. Hledá, hledá, nenachází. Nakonec že prohledá kufr... telefon vypadl na zem a klíče v kufru. No co Vám budu povídat. Telefon do vrtule, ale co mě překvapilo, že po sundání ochranného skla na displeji ani škrábaneček, čuměl jsem jak tele na nový vrata :-) takhle zdeformovanej funkční telefon jsem ješte neviděl :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se mi konečně povedlo rozplavat dcery. Už jsem to skoro vzdával... koupací sezóna končí, upouštění nafukovacích rukávků a jiné finty nezabíraly, pomalu jsem začal uvažovat o trenérovi profíkovi. Nakonec mě napadlo vyndat potápěčské masky. Z neplavkyň neschopných udělat tři tempa za sebou se rázem staly plavkyně a akvabely. Uff!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

martar: naše maličká taky včera poprvé sama plavala ovšem s rukávky. Gratuluji, dobrá práce :-)

 

Edit: koukám, že se mi nenahrály fotky k předchozímu příspěvku , tak tedy ještě jednou.

post-21215-0-49877400-1535086213_thumb.jpg

post-21215-0-66587900-1535086228_thumb.jpg

post-21215-0-30406800-1535086241_thumb.jpg

Upraveno uživatelem shewcza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se mi konečně povedlo rozplavat dcery. Už jsem to skoro vzdával... koupací sezóna končí, upouštění nafukovacích rukávků a jiné finty nezabíraly, pomalu jsem začal uvažovat o trenérovi profíkovi. Nakonec mě napadlo vyndat potápěčské masky. Z neplavkyň neschopných udělat tři tempa za sebou se rázem staly plavkyně a akvabely. Uff!

Gratuluji. U kluka to stejný, jak se mu nasadili potápěčské brejle, tak je z něho plavec jak lusk. Přestal se bát potápět a dělat blbosti ve vodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se mi konečně povedlo rozplavat dcery...

 

U kluka to stejný, jak se mu nasadili potápěčské brejle, tak je z něho plavec jak lusk. Přestal se bát potápět a dělat blbosti ve vodě.

 

Jasne, protoze jim najednou nenatece do rypaku. Jsou vsichni stejny :D

 

Pánové, o jak starých dětech se asi bavíme? Tomu našemu je 2,5 roku, z vody ho musíme tahat násilím, když už má fialovou pusu, cákal by se pořád, a hrozně rád odbíhá z brouzdaliště a vířivky k hlubokému bazénu - že by se v něm bez rodičů utopil, ho vůbec netankuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, o jak starých dětech se asi bavíme? Tomu našemu je 2,5 roku, z vody ho musíme tahat násilím, když už má fialovou pusu, cákal by se pořád, a hrozně rád odbíhá z brouzdaliště a vířivky k hlubokému bazénu - že by se v něm bez rodičů utopil, ho vůbec netankuje.

 

 U nás to je jak na houpačce, minulý rok holka 2 roky stejně jak tvůj klučina ve vodě do fialova, letos do bezénu vlezla tak dvakrát a víc ani boha. Jak se říká, co kus to originál :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se mi konečně povedlo rozplavat dcery. Už jsem to skoro vzdával... koupací sezóna končí, upouštění nafukovacích rukávků a jiné finty nezabíraly, pomalu jsem začal uvažovat o trenérovi profíkovi. Nakonec mě napadlo vyndat potápěčské masky. Z neplavkyň neschopných udělat tři tempa za sebou se rázem staly plavkyně a akvabely. Uff!

Můj otec v mycí 6 letech prohlásil, že už jsem dost velký abych plaval bez rukávků a švihl mě doprostřed bazénu. Moc ho ani nevzrusovalo, že se topím :)

Otec je obecně drsoň, celé dětství mi říkal, že nechce abych byl hezký po něm a chytrý po matce. Že mě nechce celý život živit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...