Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Já jo, v Pardubicích dnes kolem poledne bylo asi tak 17 stupňů a pršelo . . . taková nenásilná připomínka podzimu . . . :D

Podle mě se to - odhaduju - Romanovi stalo v Praze, ne v Pardubicích. A může za to ten hispterský vzduch tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tych kapverdoch to nevypada az tak zle jak tu ludia pisali. Ako tam je ?

Podľa toho, čo hovorí môj kamoš ktorý tam žije 8 mesiacov v roku je tam moc fajn.  V 65-ke sa dal na kajtsurfing. Až na nejaké pády a pohmoždeniny, či polámané rebrá si to velice pochvaľuje. :lol2:  Postavil tam dom a uvažuje, že to tu zabalí a už sa nevráti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toho já se naopak bojím. Kdyby nedej Bože nějakou chytrou hlavu napadlo ponechat letní čas po celý rok - jak je to, tuším, v Rusku - začne se kolem Vánoc rozednívat až v 9?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letní a celoročně. A klidně ještě o hodinu míň. Nepotřebuju vidět na cestu do práce. Potřebuju vidět odpoledne/podvečer, kdy mám volný čas pro sebe. A navíc jsem sova :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dřív jsem měl taky ten názor, jenže pravé poledne je jen jedno a to když je slunce nejvýš na obloze a to je v poledne při zimním čase. Může proti tomu být spoustu nařízení, ale tohle je příroda, to se okecat nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dřív jsem měl taky ten názor, jenže pravé poledne je jen jedno a to když je slunce nejvýš na obloze a to je v poledne při zimním čase. Může proti tomu být spoustu nařízení, ale tohle je příroda, to se okecat nedá.

správně! Když někdo potřebuje delší odpoledne, tak ať si ho udělá sám. Je to každého věc jak si zařídí den, proč kvůli tomu rozdrbávat přirozený světa běh. Já se dnes dokonce dočetl že pozitivem změn času je že není žádná studie co by dokázala negativa. Fakt svět je plný idiotů. To je skoro jako říct že zlomená noha má to pozitivum že ta druhá není zlomená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobře, já to teda ujasním. Těší mě, že se o zrušení toho nesmyslu s letním časem aspoň začalo trochu vážně diskutovat i na oficiálních úrovních. ještě před pár lety, když do toho vrtal jen ten pekař, tak ho div neprohlásili za blázna. Sice všichni tak nějak uznávali že ekonomicky je to asi úplně k ničemu, možná kdyby se započítaly správně všecky údaje, vyšlo by to kdovíjak ale to radši pomlčíme a protože všichni víme, že dokud s tím nezačne Německo, nemá to smysl........a tak dále.

Takže ano, těší mě že se možná dožiju toho že vlaky nebudou nesmyslně hodinu stát aby co vlastně? A za půl roku nebudou mít hodinu paušální zpoždění aby se lidi nenudili tím že všechno funguje. A mnoho dalších věcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsme se s manželkou po ránu nudili a spočítali si zuby, jsou i jiné aktivity, vím, ale po čtrnácti letech společného života to každý na tom podobně ve spolku žijící pochopí :-) Se zděšením jsem zjistil že tam mám poloviční počet zubů co ona, tedy tím pádem ve čtyřiceti letech vichřice v hubě jako tedy drsná... Stejně si myslím, že jich má víc než normální smrtelník, ale to je už tak nějak jedno. No potěšilo, že mě ukecala a já se objednal na konzultaci ohledně implantátů... Jsem připraven si dát celou hubu dohromady, to bude podzim, au, ZUBY POHROMA HUBY!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...