Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

No dobra. Neska me to vzbudilo trochu driv, ale jindy to funguje normalne. No fakt, nekecam!

 

Tak hlavě abys nedopadl jak v tom vtipu

 

Chlápek přijde k doktorovi a říka mu: "Pane doktore. Kdykoliv usnu, tak se objeví trpaslíci a začnou mě říkat: "Pojď chcát, pojď chcát." a já se bohužel počůrám". Doktor mu poradí, aby jim řekl, že už čůrat byl a bude to ok. Chlápek na druhý den rozrazí dveře a říká: "Pane doktore. Hrůza. Tak se zase objevili a říkají: "Pojď chcát, pojď chcát." Odpálil jsem je se slovy, že už jsem byl. Načež oni: "To nevadí, tak pojď srát. Pojď srát."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobra. Neska me to vzbudilo trochu driv, ale jindy to funguje normalne. No fakt, nekecam!

:lol2:  Skvělý! Tohle je hlod na úrovni Red Meat, pobavils  :lol:

 

Mě potěšilo, že už nemusím řešit tohle, protože přesně jak jsem psal, po návštěvě statika vím, že nemá smysl plýtvat silami na rekonstrukci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano. Nejspíš ne letos a samo by to zas přes zimu spadnout nemělo, ale nemá smysl to zachraňovat. Sice jsme to s manželkou zachránit chtěli, ale už jsem chytal osypky při představě, co to bude za drbačku... no, tak teď mám klid  B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dílčí potěšení. Syn dnes udělal poslední 2 zkoušky v posledním ročníku dva dny před ukončením posledního ročníku. Na státnice se vykakal, prý je udělá v lednu 2019 (říkal před 2mi měsíci). Dnes přijel po zkouškách domů a radostně nám sdělil, že státnice bude dělat příští rok v květnu (prý budu mít déle nižší daně). To už patří do vlákna co mě "nasralo". Na můj dotaz "a nevadí ti, že budu platit zbytečně několik měsíců byt, živobytí atd. 12 litrů". Odpověď: "tebe zajímají jenom peníze", sem myslel, že mi praskne cévka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme u těch dětí, s klukem jsme po dlouhé době dnes zlomili mamku a dostali požehnání, hurááá :-) Velké přesvědčování a hádky mě to stálo, ale jelikož pochází z horolezecké rodiny,kde ne vždy šlo všechno podle scénáře, tak jsem měl pochopení...ale máme to!!

post-364-0-04211200-1536091444_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četl jsem tady zase jen pět posledních pět stran jako vždy, ale :

 

 

Mám radost, že mi víceméně nevadí, jak kdo hýbe s časem (za dva dny si vždy zvyknu)

Taky, že mám od června komplet hotové zuby a to všechny v plném počtu, pouze bez zubů moudrosti, bez jediné blomby ( děkuji panu zubaří)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si před chvílí přečetl ve vedlejším vlákně o multikulti Mašince Tomášovi a o juniorních menšinových asistentkách pro britské univerzitní profesory a vzpomněl jsem si, co mě potěšilo o dovolené.

Vypustil jsem manželku v nějakým obchoďáku a uklidil se do knihkupectví, kde jsem si v novém vydání Ladova Mikeše ověřil, že tam pořád ještě stojí, že "ti lidé, děti, to byli cikáni".

Fakt jsem čekal, že už to odmazali, po těch debilních článcích před pár lety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si před chvílí přečetl ve vedlejším vlákně o multikulti Mašince Tomášovi a o juniorních menšinových asistentkách pro britské univerzitní profesory a vzpomněl jsem si, co mě potěšilo o dovolené.

Vypustil jsem manželku v nějakým obchoďáku a uklidil se do knihkupectví, kde jsem si v novém vydání Ladova Mikeše ověřil, že tam pořád ještě stojí, že "ti lidé, děti, to byli cikáni".

Fakt jsem čekal, že už to odmazali, po těch debilních článcích před pár lety.

tak to je klika, na to zjišťování jsem neměl čas, ale jsem rád, za dobrou zprávu... 

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...