Jump to content
jankoxxx

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]

Recommended Posts

@lub: co su to za hodinky? Podoba sa to na Seiko ale Seiko to nieje...

Muselo to dat spoustu prace, jak si prichytil ty flasky k tomu drevu? Pokud to neni nejakej kovovej pavouk kolem objimky (stahnutej zvrchu nad drevem k sobe) nebo lepidlo (cemuz neverim), nenapada me to.

Ja by som to naskrutkoval na zavit. Ak na tych flasiach je.

@lub: co su to za hodinky? Podoba sa to na Seiko ale Seiko to nieje...

Dik. Sedia ti. Titan mam rad, najprijemnejsi material v neprijemnych teplotnych pomeroch.

závitová trubka drahý Watsone, akorát trochu delší, než bývá u svítidel zvykem :)

No, faktem je, že já si letos ten podzim taky užívám. Jakmile mám v práci trochu delší přestávku, jdu se kochat do přilehlého parku.

44151678_10209978256492147_7073131402102833152_o.jpg

Máš pravdu, letos byl ten podzim opravdu nádherný.

Mě potěšilo, že nám podruhé nesmyl déšť fasádu. V pátek to chlapi točili na po druhé, ale byla mlha a ne a ne to schnout, do toho celou sobotu mrholilo ale naštěstí pršelo slabě a zítra má být celý den azuro tak snad už tomu ten zbytek prochcaného týdne nic neudělá.....

závitová trubka drahý Watsone, akorát trochu delší, než bývá u svítidel zvykem :)

jak jsi ty flašky řezal ?

jak jsi ty flašky řezal ?

vyrobil řezačku :blush02:

Edited by lukis

Že jsme se s mladou před chvílí vrátili z kina, ve kterém jsme byli úplně sami. To se mi ještě nikdy nestalo. Byli jsme na novém Halloweenu, tak jsme si tu hororovou atmosféru mohli nerušeně užít

vyrobil řezačku :blush02:

hmm díky za sdílnost :-) já myslel , že ti to řezal děda Drchlík

to filtos : dík , dá se tam najít inspirace , plánuji říznout průmyslovou žárovku na pražičku kávy , mám něco nakoukáno na YT , ale nápadů není nikdy dost....

Edited by Effe

Že jsme se s mladou před chvílí vrátili z kina, ve kterém jsme byli úplně sami. To se mi ještě nikdy nestalo. Byli jsme na novém Halloweenu, tak jsme si tu hororovou atmosféru mohli nerušeně užít

jaký to bylo?

jaký to bylo?

Mně se to, jako milovníku žánru, líbilo a myslím, že to je důstojná pocta původnímu Carpenterovýmu filmu (spousta podobných scén, náznaků, retro nádech, skvělá hudba). Jedinej problém je, že vzniklo už takový kvantum shitózních pokračování a remaků filmu Halloween, že na to člověk jde s tím, že toto bude další z nich. Tenhle je podle mě ale určitě nejkvalitnější a je dobře, že ty všechny předchozí pokračování úplně ignoruje.

hmm díky za sdílnost :-) já myslel , že ti to řezal děda Drchlík

to filtos : dík , dá se tam najít inspirace , plánuji říznout průmyslovou žárovku na pražičku kávy , mám něco nakoukáno na YT , ale nápadů není nikdy dost....

promiň, zkusím pohledat nějaké fotky. Nečekal jsem že by to někoho zajímalo :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...