Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Šonka...konečně se mu to podařilo, strašně jsem mu to přál už minulý rok a letos se svým triplem byl opět jasným adeptem a jsem rád, že to nakonec dokázal, byť to bylo i se slušnou dávkou štěstí. Je to borec! :tomcat:

Jo! Je to frajer:

https://www.sport.cz/ostatni/ostatni/clanek/1042704-cesky-pilot-ovladl-bitvu-nervu-sonka-je-mistrem-sveta-v-nebeske-formuli.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po usilovném hledání jsme sehnali a dali dohromady Mikuláše s docela drsnými čertíky a fešným andílkem :evil: Naše dvorní čertice se bohužel někde na diskotéce nakazila (otěhotněla) a bojí se že při dupnutí kopýtkem by u nás mohla předčasně porodit a způsobit tak našim malým dětem doživotní trauma. Navíc by se profláklo že to nejsou žádní čerti, ale prachobyčejní lidé :D Kurňa dneska to je kumšt najít čerta....tradice upadají.... :mummy: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A voni čerti jsou z vejcete? Malej čert se taky musí narodit ne? Bys to měl i s ukázkou biologie homo satanis.

 

:lol2: Samotného mě to zajímalo, až se zeptají děti a tady to jsem vyčetl - Čert je padlý anděl sražený z nebes k zemi, pravděpodoboně bezpohlavní, ale je pravda že velkou silou impactu se z něho klidně mohla stát žena :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bhe he - to mi připomíná, že v Náměšti nad Oslavou na mostě je socha tuším archanděla Gabriela (nebo Michaela) která má prsa jak ženská. Říká se, že když to viděl zadavatel, tak se podivil a lál sochaři, co je to za blbost, jestli už někdy viděl anděla s prsama. Sochař Winterhalter mu na to prý suše odvětil: A vy jste už někdy viděl anděla bez prsů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj kámoš čertil tak natvrdo, že na holou hlavu přilepil rohy a celej se natřel. Šel na vyhlášenýho fakoše (kolem 10 let) a ten machroval, že čerti nejsou, tak mu nechal šáhnout na rohy a jak se to hejbalo s kůží a na tom ta barva taky, tak co myslíte. Pochcal se :-).

Dlužno říct, že když jsem otevřel dveře a viděl jsem ho, tak mi málem jeblo taky:-))

Naštěstí u nás v obci je silná čertovská základna a už se mnou šly i holky, co by dorost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz sem delal naposledy certa ja, tak se dite kamaradky zacalo pomocovat (tedy krome aktualniho pomoceni, kdyz sem jim vletel do bytu). Od te doby mi nemuze prijit na jmeno...

 

Jasná ukázka toho, že ne úplně každý je vhoden dělat čerta :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Kdyz ma tata rad dceru :)

Dcera šéfa Microsoftu smutní. Kellner přeplatil Gatese, aby mohl své dceři koupit vysněnou klisnu

 

https://www.lidovky.cz/sport/ostatni-sporty/dcera-sefa-microsoftu-smutni-kellner-preplatil-gatese-aby-mohl-sve-dceri-koupit-vysnenou-klisnu.A181120_144450_ln-sport-ostatni_lar

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde je příslušné vlákno na čerti?

Prislusne vlakno: Osobni fota lidi z fora...nebo tak. http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/45630-osobní-fotečky-lidiček-na-tomto-foru/page-41...

Edit: Nejak se to pokakalo... Prispevek c.819, strana 41

 

 

Ani ses moc nestrojil, vid?

Hlavne kozich, poradny retez, vidle a pytel sem pridal... Trochu nacernil hubu a vystupoval energicky :-D

Upraveno uživatelem Xenomorfus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...