Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

našel sem ve skříni dvoje nový 501  :clap: .... a sou mi .... .... a to sem si je tuhle chtěl koupit ..... slečna v obchodě říkala že stojej 3100,- tak sem jí řek, že sem chudej a šel sem pryč ...... sem asi nebyl dlouho v krámě ..... kurva to sou ceny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

našel sem ve skříni dvoje nový 501 :clap: .... a sou mi .... .... a to sem si je tuhle chtěl koupit ..... slečna v obchodě říkala že stojej 3100,- tak sem jí řek, že sem chudej a šel sem pryč ...... sem asi nebyl dlouho v krámě ..... kurva to sou ceny

a pritom jsou to vlastne monterky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

no právě .... já jak sem zvyklej všechno fasovat, tak mě to nějak rozhodilo

ja sice nefasuju, ale trojku za rifle bych taky nedal... za to koupim tak patery "no name" kalhoty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trojku za 501-čky sem cáloval už v 96-tým, jenom teda některý barvy, třeba grau-grau. Standart byl kolem dvojky vodjaktěživa. Jenomže tehdejší bankovky byly velký jak prostěradla, ty dnešní jsou zdrclý, tímpádem vlastně kaťata zlevnily. Ale to už je mi prd platný, dneska mám figuru tak do županu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

 

Zažehnal jsem personální krizi, nakonec klíčoví lidi zůstanou a jsou všichni spokojeni.

jste pridavali? :D

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní návštěva muzea v Pardubicích http://www.vcm.cz/vasen-cas-a-sklo/ , komu se líbí takové hodiny, určitě to stojí za to. Navíc jsme měli možnost vyslechnout povídání přímo p. J. Frydrycha a to bylo moc příjemný. Sympatický pán :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...