Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

V roce 2016 jsem daroval kostní dřeň, a jediné co jsem věděl bylo že to bylo pro paní co měla 5-10 % šanci ze přežije (i po transplantaci). Poslední a jedinou zprávu od ni (anonymně přes Registr) jsem dostal po 100 dnech od darování a od té doby nic.

 

Tento týden jsem ale dostal dopis, a přečetl si ho včera, od této paní, že boj zvládá a vše se vyvíjí dobře (tfuj tfuj). Mám upřímnou radost !!!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V roce 2016 jsem daroval kostní dřeň, a jediné co jsem věděl bylo že to bylo pro paní co měla 5-10 % šanci ze přežije (i po transplantaci). Poslední a jedinou zprávu od ni (anonymně přes Registr) jsem dostal po 100 dnech od darování a od té doby nic.

 

Tento týden jsem ale dostal dopis, a přečetl si ho včera, od této paní, že boj zvládá a vše se vyvíjí dobře (tfuj tfuj). Mám upřímnou radost !!!! :)

:notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V roce 2016 jsem daroval kostní dřeň, a jediné co jsem věděl bylo že to bylo pro paní co měla 5-10 % šanci ze přežije (i po transplantaci). Poslední a jedinou zprávu od ni (anonymně přes Registr) jsem dostal po 100 dnech od darování a od té doby nic.

 

Tento týden jsem ale dostal dopis, a přečetl si ho včera, od této paní, že boj zvládá a vše se vyvíjí dobře (tfuj tfuj). Mám upřímnou radost !!!! :)

Tak to je paráda. Sám se pořád snažím dokopat k tomu, abych se konečně registroval jako dárce kostní dřeně. Tohle mě trošku alespoň nakoplo... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V roce 2016 jsem daroval kostní dřeň, a jediné co jsem věděl bylo že to bylo pro paní co měla 5-10 % šanci ze přežije (i po transplantaci). Poslední a jedinou zprávu od ni (anonymně přes Registr) jsem dostal po 100 dnech od darování a od té doby nic.

 

Tento týden jsem ale dostal dopis, a přečetl si ho včera, od této paní, že boj zvládá a vše se vyvíjí dobře (tfuj tfuj). Mám upřímnou radost !!!! :)

Palec nahoru

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to tak žhavé jak by se mohlo zdát, já jsem registrovaný desátým rokem a nikdo se mi ještě neozval. Každopádně super zpráva, mám radost i za Tebe Z.Paule.

Je to tak jak říká shewcza - ale má smysl v registru být. Já se přihlásil v 18, a kontakt v 25, ze je částečná shoda (s ještě plno dalsima lidma ke konkrétnímu pacientu - takže další testy), po testech kdy byla šance pod 20% ze budu vybrán najednou ticho par měsíců. Říkal jsme si, ze jsem asi se neshodl a byl smutný že nemůžu pomoct. A par dni na to hovor ze jsem shodoval nejvíce a pak už domluva na výlet do Plzně (tam transpl. probíhají) :)

 

Jinak všem děkuji, neváhal jsem ani vteřinu :)

 

A jak se říká, byl jsem taky po zásluze "odměněn" ve 2018 :D ale to je jiný příběh, naštěstí se šťastným koncem zatím (ťuk ťuk). :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ranní chumelenici jsem spěchal do práce, měl jsem tam asi kilo deset, pohoda klídek, hrál mi soundtrack z Rush, když vtom jsem dostal slušnýho šmejra...takže kontra, podřadit, kontra, ťuknout do brzdy, kontra... a já to ustál a do práce se dostal v čas :) ale byl jsem teda posranej až za ušima, už jsem se viděl v poli, adrenalin na maximum :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem v Práglu a potvrzuji, že jsme v prdelli. Vono je to takový místní mystérium - i kdyby sem přijel horal z Krkonoš s nějakým off-roadem, tak bude taky v prdeli (z toho)... :-)

 

Jinak už vybaluju běžky, odpo to asi roztaje... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

V albertu při nákupu jsem paní nechal dýško větší o 100kč a ta mě na něj upozornila, to se jen tak nevidí :)

Kamarádka pokladní říkala, ať v řetězcích žádné dýško nedávám, protože to stejně sežere podnik a ona má z toho postih za nesouhlasnou pokladnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...