Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Snad to bude v praxi fungovat...

 

Filozofie Sparty je ovšem podle něj jiná. "Chceme se přiblížit anglickému modelu - uděláš problém, hned na místě jsi zadržený a v co nejkratší době se dozvíš svoje obvinění. I proto například máme na stadionu státní zástupkyni, což je jen naše iniciativa."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam v hlave de moznosti.

Pribeh o zakazane lasce, a dravou kozu ktera se pozuluje po okoli a davi draky... No mam jeste dva mesice nez se Elvira narodi, tak to snad nad sklenkou neceho dobreho dovymyslim.

No a v nejhorsim doobjednam manasky :D Nestoji mnoho a vyrabi je lokalni firma v Olomouci  - a vypadaji paradne. To bych ale bral jako svou osobni prohru....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypraveni pohadek je celkem prca. Kluci me vzdycky nejvic dostali, kdyz se po tejdnu dozadovali nejaky verze, co jsem si uz sam ani nepamatoval. Manzelka ty "moje" pohadky obcas poslouchala pres "chuvicku", kdyz jsem uspaval a rechtala se v obyvaku jak kun. Uzij si to, az to prijde, je to super obdobi, kdyz se decka tesej na pohadku pred spanim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle presne to je u nas.    :)

 

si s nima pred spanim lehnu a vypravim jim pohadky,coz zboznujou.

Predvcirem jsem si napriklad vymyslel ze na kopci ,hodne velkym bydlela mama kocka. A mela dve kotatka Micinu a Kokeše(podobnost s kokainem ciste nahodna)

Ty kotatka moc neposlouchala a jednou ,kdyz mama kocka varila k obedu maso z myši s hranolkama ,kotata sebrala vozejcek a ze se svezou. 
Kokeš naskocil ,jenomze micine se svezla tlapka a ááá nechtene do vozejcku strcila,no a on se rozjel ukrutnou rychlosti z kopecka dolu....
Drnc drnc drnc,takhle to drncalo.
Vypadalo,ze se Kokes dole zabije,to Vam byla rychlost......
Na stesti ,primo pod kopcem mel obchod pan Kukadlo.Ten mel vybornej zrak. 
Uvidel pres pokladnu ,ze z kopce frci vozjcek s kocickou. 
Tak a jak to dopadlo si povime zase zitra....

 

Pro mne bylo vyznamenani,ze si o konec pohadky vecer rekla i manzelka-buh vi,jestli ji zajimal osud Kokeše,nebo pointa cele stořky.

 

Mam takove chvilky strasne rad,uvedomuji si jak to silene leti.............

Za chvilku uz mne nebudou potrebovat,takze si to nyni o to vic uzivam. 

 

Druhej den prisel Peta a rika mi-tati,tohle je pan Kukadlo.  :D

 

 

 

 

Vypraveni pohadek je celkem prca. Kluci me vzdycky nejvic dostali, kdyz se po tejdnu dozadovali nejaky verze, co jsem si uz sam ani nepamatoval. Manzelka ty "moje" pohadky obcas poslouchala pres "chuvicku", kdyz jsem uspaval a rechtala se v obyvaku jak kun. Uzij si to, az to prijde, je to super obdobi, kdyz se decka tesej na pohadku pred spanim :)

 

post-1144-0-66975900-1552415641_thumb.jpg

Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle presne to je u nas. :)

 

si s nima pred spanim lehnu a vypravim jim pohadky,coz zboznujou.

 

Predvcirem jsem si napriklad vymyslel ze na kopci ,hodne velkym bydlela mama kocka. A mela dve kotatka Micinu a Kokeše(podobnost s kokainem ciste nahodna)

 

Ty kotatka moc neposlouchala a jednou ,kdyz mama kocka varila k obedu maso z myši s hranolkama ,kotata sebrala vozejcek a ze se svezou.

Kokeš naskocil ,jenomze micine se svezla tlapka a ááá nechtene do vozejcku strcila,no a on se rozjel ukrutnou rychlosti z kopecka dolu....

Drnc drnc drnc,takhle to drncalo.

Vypadalo,ze se Kokes dole zabije,to Vam byla rychlost......

Na stesti ,primo pod kopcem mel obchod pan Kukadlo.Ten mel vybornej zrak.

Uvidel pres pokladnu ,ze z kopce frci vozjcek s kocickou.

Tak a jak to dopadlo si povime zase zitra....

 

Pro mne bylo vyznamenani,ze si o konec pohadky vecer rekla i manzelka-buh vi,jestli ji zajimal osud Kokeše,nebo pointa cele stořky.

 

Mam takove chvilky strasne rad,uvedomuji si jak to silene leti.............

Za chvilku uz mne nebudou potrebovat,takze si to nyni o to vic uzivam.

 

Druhej den prisel Peta a rika mi-tati,tohle je pan Kukadlo. :D

Jako, že budeme čekat až do zejtra, než nám to dopovíš? To v noci napětím snad ani neusnu. Fakt mě zajímá, jak to pod tím kopcem dopadlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuhle pohadku jsem rikal nekdy loni, takze podobnost je asi nahodna.

 

Pan Kukadlo slysel jak vozejk drandi z kopce a vidi v nem svym bystrym zrakem malou kocicku.
Je mu jasny,ze by nestihnul preskocit pult-to se proste neda stihnout.

Primo pred kramem sedeli na pivu jeho zakaznici ,pan Klobasa a pan Knedla.

Krici na ne "Kneeeedloooo ,Klooobaaaassooooo,voooozejk letiiii ,chytne ho.
Oba dva vyskocili a trada, primo pod kopec .
Kokeš divoce mnouka , uaa uaa uaa,je mu jasny ze je s nim konec.

Bezej ,bezej uz uz vypada ,ze ho capnou,pan Klobasa skocil, natahuje se po drzadle ,ale to mu vyklouzlo. 30.gif 
Nepodarilo se to.

Ted udelam předěl a vysvetleni-schvalne to natahuju a po ocku pozoruju deti-oni maj vyvaleny oci jak tenisaky,ani nedutaj,jak menim hlas a delam pomlky,ruchy.
Tesim se z toho,oni jsou uvnitr toho pribehu,proste napjaty .Dam jim nadeji,ze to dopadne ok,ale pak to skacim.
Schvalne je trapim-nemuzu si pomoc,to finale je potom samozrejme vesele,proste pohadka dobre dopadne.Necpu tam hodne postav,pac pak si je nepamatuju a ty jmena se mi motaji
.

Vozejcek je rozjety na uplne nejvic nejvetsi rychlost ,Kokes jeci a mnouka ,dole primo pod kopcem velika reka,kde zije starej mrzutej krokodyl Žrout. Od rana nic nejedl,kruci mu v brise kru kru kru.....
Najednou slysi nejaky srumec ,ha vozejk a s kockou -zarejduje divoce primo ke brehu otevre do siroka tlamu a ceka. Vypada ,ze vozejk mu tam primo vjede. 
 

 Jestli to pusobi pro Vase oci dementne,omlouvam se.
Je to tim ,ze nejste deti. 39.gif A ja sem fira ,ne pohadkar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...