Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Potěšilo, že slušní lidé ještě nevymřeli. Resumé:

dnes před odchodem z hotelu navečeři zjištění, že nemám peněženku. V ní všechny doklady, karty, fotky dětí, nějaká hotovost.

Poslední vzpomínka "mám v ruce peněženku" se vázala na benzinku Shell, kde jsem včera večer platil myčku. Zajel jsem na Shellku, personál si pamatoval, že jsem tam byl, ale žádnou peněženku tam nenašli.

Tak zpátky na hotel, zda náhodou není v nálezech na recepci. Nic.

Během dne jsem měl bundu odloženou bez dozoru ve dvou šatnách ve dvou provozech mateřské firmy, tak si říkám no jo, někdo si udělal radost, má dvěstě éček a moji kartu. Online blokace karty a smířený s tím, že budu obíhat úřady skrz nové doklady - odchod na večeři, kde už čekal kolega a zákazníci.

Vlezu do hospody, ještě ani nesedím, přichází černooká servírka jako ze svatého obrázku, co si dáte, objednáno během pěti vteřin, protože jídelák si pamatuju ze včerejška. Pak si jdu ještě na bar objednat colu, tam divně kouká její starší kolegyně a povídá hele vy jste tady byl včera, nechybí vám něco? A ukazuje na toho černookého andílka víte tady Marika našla na parapetu u vašeho včerejšího stolu černou peněženku, tak jsme jí daly do trezoru, my věděly, že máte zamluvený stůl i na dnešek. BUM kámen ze srdce, hospoda se otřásá v základech, od našeho stolu hurónský řev (páč je o důvod víc pro chlastačku). Kočce jsem vnutil padesát éček nálezné, bránila se, ale nakonec si je vzala...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome, krokodyl s kockou jsou hodne v topu, uz sem si to vytisknul, decka jsou uplne u vytrzeni.   :D

Tehle pohadek mam strasne moc, bavi mne ze se tam nech zamichat vsechno mozny.

 

Mladej si pak vsechno maluje, kresli, vystrihuje a hrajou nam s manzelkou divadlo. 

Zapisky:

 

Celej den si vyrabel kulisy. "Tatko,vecer Vas s mamkou pozvu do divadla. "

Za 5 minut to zacina. 
Ve vagonu je zamerne jedno okno vetsi,u nej sedi velka sova,aby se do nej vešla. 03.gif ma i cislo,lokotka take, cit pro detail jak svine ma tvl.

Tlusty prase znazornuje pruvodciho,nutno rict ze nekdy jsou opravdu kulatejsi. 01.gif

 

Tak divadlo dohrano,pravda dej neni z nejoriginalnejsich.

Jel cernej pasazer,tlusty prase ho vyhodilo z vlaku.
Za to sova a jednonoha panenka co meli lupen dojeli az do Prahy.
Tam si dali v hyperkmarketu Globus svickovou s brusinkami.
Pak pokracovali do ZOO.
Vlakem zase domu.
Z vyletu byli hodne unaveni a sli hned spinkat,spolu.....

Potlesk a ovace divaku neberou konce. 


39.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vystupuju z vlaku. Nastupuji na eskalatory z peronu. Kurva, kde mam penezenku? Do pici. Levackou si projizdim vsechny kapsy. Vypadam u toho asi jako nejakej uchylnej debil, co se ojizdi na hlavaku. Z eskalatoru to tocim zpatky na schody. Beru je po dvou. Vylitnu na peron a cumim na penezenku, kterou celou dobu drzim v druhe ruce. Potesilo, ze jsem ji neztratil, ale radost vlastne z toho asi uplne mit nemuzu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...