Jump to content
jankoxxx

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]

Recommended Posts

Dík :)
To víš, celej nadšenej z brzký třicítky, mladej a pořád blbej :D

Nie len vintage hodinky ma beru,ale aj auta.Dnes sa dokoncil Taunus V6 a ide sa na Mamuta.Tesim sa jak maly chlapec.

post-61962-0-88756300-1551301537_thumb.jpeg

post-61962-0-75171800-1551301561_thumb.jpeg

Taunuse jsem měl, ale nějaký malý motor. A Granadu 2,8 což byl asi nejlepší Ford, co jsem jezdil.... Co je MB za motor ?

Jé, Granadu jsem také měl, 2.0 V6, málo koní, ale jezdila nádherně

Mamut je  300d a Taunus s tymto motorom som si vybral,lebo to bolo onehda moje prve "naozajstne" auto...

Jé, Granadu jsem také měl, 2.0 V6, málo koní, ale jezdila nádherně

Skoro už můžeme založit klub - já měl 2.3 V6 :) Úžasné auto, škoda že jsem si ho nenechal.

Já ti spíš závidím, že dokážeš dvěma svýma autama, zaparkovat vedle sebe u paneláku :-).

Jinak hezký, ale v tyhle době já byl na BMW.

kuncak7 prave ze auta stoja uplne mimo baraku,kedze ich mam viac a na dvor sa mi znesta max3,do garaze 2 ,tak musim takto parkovat na takom separovanom parkovisku pred firmou.Najradsej by som ich vsetky mal doma.No a Bavorakmi som si presiel tiez od modelom 2002 to zacalo a potom x kusov roznych e30,e21,e30,e28,e34,e23,e32...,a to som mal niektore paradne kusky.No bol som blazon cely zivot :)

kuncak7 prave ze auta stoja uplne mimo baraku,kedze ich mam viac a na dvor sa mi znesta max3,do garaze 2 ,tak musim takto parkovat na takom separovanom parkovisku pred firmou.Najradsej by som ich vsetky mal doma.No a Bavorakmi som si presiel tiez od modelom 2002 to zacalo a potom x kusov roznych e30,e21,e30,e28,e34,e23,e32...,a to som mal niektore paradne kusky.No bol som blazon cely zivot :)

U mě to byl jen vlhkej sen, nikdy jsem na to neměl. Takže obdivuju.

No len ked som na nich behal ja,tak to este neboli youngtimery,ale len stare kramy... :)

No len ked som na nich behal ja,tak to este neboli youngtimery,ale len stare kramy... :)

Nápodobně, v době co jsem po nich slintal se jich západ zbavoval jako starších aut, ale u nás jsi s tím honil vodu a balil ženský ( spolužačky ), za youngtimery bylo považováno něco jiné. Rozumíme si. 

Gratulace  k synovi pro Zlý jabko a celou rodinu.  :notworthy:

Pohoda, mám ho už nějakou dobu...vrátil se ze servisu.

Jj, Granada za 100,- CHF a když v kůži tak 200,- mohly toho být plné stodoly :wallbash:

Skvělá přednáška Daniela Stacha, pořad Hyde Park civilizace je z mého pohledu zdaleka to nejhodnotnější co se v ČR vysílá. Pokaždé když se na to dívám, tak mi to udělá radost a myslím, že je zatraceně dobře, že tu někdo tvoří věc která má opravdu obsah. Klobouk dolů. Viděl jsem všechny díly a je to lepší než jakýkoliv seriál :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...