Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

ajo, ja tu fotku jen prolit a zasnil se hned :D MRU sem byl, jakoze gut, ale u me vede MLE zatim. todle sem bral u tebe jako hotovou vec, kdyz uz sme resili ubytovani :D

 

Tak jako Bora Bora bych si samozřejmě nechal líbit, to je přesně můj sen, tak třeba někdy. Jednoho dne se tam nepodívá už nikdo, protože nebude kam. MRU muselo akorát klapnout a klaplo, takže dobré.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě potěšil pošťák. Včera sem kolem poledne posílal peníze cizí  bance a dnes v 8.00h hodinky doma. To snad ani není možný. Sem se nestihl ani těšit! Jinak ,ač koupeny mimo forum ,tak od zdejšího člena. DÍKY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tam! :clap: sice budu na rozdíl od ostatních nejspíš celé léto smrdět v práci (moc dovolené mi na léto nezbývá), ale pak přijde pořádná odměna. Tady se rozhodně u vody ani na souši nudit nebudu.

 

attachicon.gifholiday-640x415.jpg

 

Teda ty mě štveš, strávil jsem na přelomu února a března tři týdny na Portoriku a teď jsi mi vnuknul nápad zase někam odjet... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V jakym resortu si byl v MLE ? Se mi tam nějak líbilo :D

poprvy sem byl v http://www.royal-island.com/ a pak dvakrat v https://www.sunsiyam.com/resorts/iru-fushi-maldives/ . Royal byl supr, ale Sun Siyam sice drazsi vo neco, ale bomba. Komfortni ubytovani, nekolik ala carte hospod, jakoze bomba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poprvy sem byl v http://www.royal-island.com/ a pak dvakrat v https://www.sunsiyam.com/resorts/iru-fushi-maldives/ . Royal byl supr, ale Sun Siyam sice drazsi vo neco, ale bomba. Komfortni ubytovani, nekolik ala carte hospod, jakoze bomba.

Na ten Royal Island jsem koukal, chtěl bych Baa atoll v "létě" na žně mant, no a ten druhej znám z dálky jelikož jsem kolem něj jezdil se potápět  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě dnes taky potěšil pošťák. Objednám si u ostravského Eshopu za široko daleko nejlepší cenu Tatranku, a jako bonus mi pošlou K&N Filtr pasující do mé moto... :D

Ale vážně, Tatranka coby bonus mě srdečně pobavila, těším se, co přijde příště - Maggi, krupička nebo hašlerky? 

 

Via SZ se rád podělím o pozitivní zkušenost, eshop auto/modíly, zkušenost 1+.

post-13579-0-08709200-1555593027_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeho tatranky pojídám pravidelně :-) G...x je fajn.

Ale dnes mě potěšil pneuservis. Vloni jsem si objednal úhlový modrý ventilky, mám modrá kola, tak ať to ladí, ne? Sundám kola, ze šuplíku ventilky, vše hodím do kufru a jedu, v servisu čeká nová sada. V pneuservisu se chlapík koukl na tu krásu, usmál se a povidá: "Mám tady modrý závažíčka, stojí mordu, ale kdybyste chtěl..."

Jako já vím, jinej džentlmen by řekl "píčovina", ale mně to roztáhlo hubu od ucha k uchu!

post-17198-0-80965600-1555593955_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeho tatranky pojídám pravidelně :-) G...x je fajn.

Ale dnes mě potěšil pneuservis. Vloni jsem si objednal úhlový modrý ventilky, mám modrá kola, tak ať to ladí, ne? Sundám kola, ze šuplíku ventilky, vše hodím do kufru a jedu, v servisu čeká nová sada. V pneuservisu se chlapík koukl na tu krásu, usmál se a povidá: "Mám tady modrý závažíčka, stojí mordu, ale kdybyste chtěl..."

Jako já vím, jinej džentlmen by řekl "píčovina", ale mně to roztáhlo hubu od ucha k uchu!

attachicon.gifDSC01090.JPG

 

Přesně, výbornej obchod. První, ale rozhodně ne posledná nákup.

Nádhera ty kola, modrý závažíčka muss sein, bez debat! :D :D :D

Ty kola jsou mi povědomý, K1600GT?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ses dobrej! Neco takovyho bych potreboval taky, ale nejspis bych si hned na zacatku zadrel trisku a vysral se na to!

Třísek mám plno, o okap jsem si roztrhl ruku, 2x jsem sletel že stali a slovník byl hoden 22 hodině (hlavně jsem to nejdřív postavil a pak vykopaval parez od dvou jabloni co jsem tam měl, myslitel no).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

4 dny práce v jednom, tlupa radilu a kámoš na telefonu, ale zvládl jsem to :-)

Super. Jsem chtel zrovna napsat Maxelovi do zraciho vlakna, at te nauci skladat drivi podle tech vokurek, co vyskladat na talir k sunkoflekum. Ale z takovyho paradniho pristresku si zadny poleno urcite vyskocit nedovoli :)

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný! :notworthy:  Akorát si říkám, jestli nebylo bývalo lepčí postavit přístřešek rovnou nad to dříví - takhle ho budeš muset zase přeskládávat a takys třeba nemusel dolovat ten pařez...  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...