Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Hoši, vy budete tak dlouho blbnout, až vám příde, co mně a budete v prdeli:

 

Zdravím tě!

Mám špatné zprávy pro vás.
11.02.2019 - Dnešního dne jsem narušil váš operační systém a získal plný přístup k účtu xxxxxxx@xxxxxx.cz

To je zbytečné měnit heslo, můj malware zachycuje to pokaždé.

Jak to bylo:
V softwaru směrovače, ke kterému jste byl v ten den připojen, byla zranitelnost.
Hackoval jsem router a umístil na něj svůj škodlivý kód.
Když jste vstoupili na internet, byl můj trojan nainstalován v operačním systému vašeho zařízení.

Poté jsem provedl úplný výpis vašeho disku (mám všechny adresáře, historii prohlížení stránek, všechny soubory, telefonní čísla a adresy všech vašich kontaktů).

Před měsícem jsem chtěl uzamknout zařízení a požádat o malou částku, aby se odemkl.
Ale podívala jsem se na weby, která pravidelně navštěvujete, a přišla k velkému potěšení vašich oblíbených zdrojů.
Mluvím o weby pro dospělé.

Chci říct - jste velký zvrhlík! Máte nespoutanou fantazii!

Poté mi přišla myšlenka.
Udělal jsem screenshot intimní webové stránky, kde se budete bavit (víte, o čem to jde, ne?).
Poté jsem pořídil obrázek vaší zábavy (pomocí fotoaparátu vašeho přístroje). Bylo to krásné, neváhejte!

Pevně věřím, že byste nechtěli zobrazovat tyto obrázky svým příbuzným, přátelům nebo kolegům.
Myslím, že $206 je pro mé mlčení velmi malá částka.
Kromě toho jsem na tebe strávil spoustu času!

Přijmám peníze pouze v Bitcoins.
Moje peněženka BTC: 13ZWrsmjccTcJcFLDXkjKCUHrBynoboTKV

Nevíte, jak doplnit peněženku Bitcoin?
V jakémkoliv vyhledávači napište "jak poslat peníze do peněženky BTC".
Je to jednodušší než poslat peníze na kreditní kartu!

Máte 50 hodin na zaplacení
Nebojte se, časovač se spustí v okamžiku, kdy otevřete tento dopis. Ano, ano .. už to začalo!

Po zaplacení můj virus a vaše špinavé fotografie budou automaticky zničeny.
Pokud platbu neuskutečníte v určený čas - vaše zařízení bude zablokováno a všechny vaše kontakty dostanou vaše legrační fotografie".

Chci, abys byl rozumný.
- Nesnažte se najít a zničit můj virus! (Všechna data jsou již nahrána na vzdálený server)
- Nesnažte se mě kontaktovat (to není možné, adresa odesílatele je automaticky generována)
- Různé bezpečnostní služby vám nepomohou; formátování disku nebo zničení zařízení také nepomůže, protože data jsou již na vzdáleném serveru.

P.S. Zaručím vám, že vás po zaplacení vás nebudou rušit, protože nejste moje jediná oběť.
Toto je hackerský kód cti.

Od této chvíle vám doporučuji používat dobré antivirové programy a pravidelně je aktualizovat (několikrát denně)!

Neboj se na mě, každý má vlastní práci.
Rozloučení.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto perfektně spasovaná pojistka na 1911. Líp jak z fabriky, když jsem koukal, jak to měli před tím zabroušené. Už jsem spasoval jednu 1911 - závěr/hlaveň/rám a tohle mě taky potěšilo. Možná se vykašlu na toho hodináře a budu se držet puškařiny. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší koncert Tool. Po 17 letech co sem je viděl poprvé a zase jsem z toho byl totálně odvařenej. Dokonale sehraná parta a skvěle sladěná hudba s animaci na pozadí. Nový songy jsou naprostá paráda!

 

Odesláno z mého moto g(6) play pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...