Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Dneska jsem zjistil že jsem zapoměl zaplatit POV, cestou sem skoro přejel kočku, černý kotě, přeběhlo mi přes cestu, svině malý. Za asi 70 metrů zastavuju na mostě pod kterym vedou koleje, za zábradlim stojí do půl těla nahej chlap a čumí na ty koleje, si říkam že čeká na Hopu, jako aby na něj hopnul, tak sem na něj zavolal 158. Jo .. a potěšilo mě že teď fízlové otravujou jinýho zoufalce a ne jenom mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes, urad mestske casti Praha 7. Vcera jsem se objednal online na dnesek na 9:30 na podani zadosti o novou obcanku. Dosel jsem dnes 9:10, vytisknul listecek a 9:21 jsem urad opoustel a vse vyrizeno. Pani mila, ochotna. Kurna aji v te statni sprave to evidentne jde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes, urad mestske casti Praha 7. Vcera jsem se objednal online na dnesek na 9:30 na podani zadosti o novou obcanku. Dosel jsem dnes 9:10, vytisknul listecek a 9:21 jsem urad opoustel a vse vyrizeno. Pani mila, ochotna. Kurna aji v te statni sprave to evidentne jde :)

Jj tohle funguje i v Zl a je to ok, i na pasovém. Jen u nás už to prokouklo moc lidí a objednací doby jsou tak 14 dnů. Takže na to musíš trochu myslet.

Ale ty pohledy čekajících řadu za to stojí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, ale smutnej konec podle všeho souvisel s dlouhodobým zdravotním stavem a možná i shospitalizací a operací v neevropským prostředí. Ne že by to prostředí bylo nutně horší, ono úplně stačí, že je jiný. Odlišný kmeny bakterií atd... Aktuální krizi s chybějicí krví se ale fakt vyřešit podařilo. Sám mám B Rh- a v Asii bych rešil stejnej problém, tam je tahle skupina a faktor hluboko pod jedním procentem zastoupeni v populaci.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...