Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Z pracovnich duvodu jsem bohuzel nemohl jet si poslechnout svou oblibenou kapelu na asi nejvetsi metalovy festival na svete (do Wackenu), ktera tam byla jako headliner. Tak jsem si aspon smutne pustil livestream a utesoval jsem se ze aspon neco. Wacken ma letos 30. vyroci a moji oblibeni Sabaton 20. vyroci. Za tech 20 let se samozrejme par clenu protocilo. A jak se tak divam na ten livestream, tak tam jeden ze zakladajicich clenu povida, ze kdyz se ty vyroci takhle sesly, tak si objednali rovnou dve podia. Ze kdyz zacinali, tak byl jejich sen se dostat na Wacken. A ze se jim vsichni smali a rikali, aby prestali snit. A nyni, ze jsou hlavni hvezdou festivalu. Trochu me to prekvapilo, protoze jsem si rikal, na co to druhe podium maji. A ona soucasna sestava Sabatonu si tam pozvala byvale cleny, aby vyroci oslavili spolu. Krome zpevaka, ktery byl jediny, tak se vsechny kytary, klavesy i bici zdvojily. Mozna, ze kdyz nejste fandove, tak vam to neprijde, ale me ohrome potesilo, ze ti lidi drzi takhle spolu i presto, ze uz spolu x let nehraji, a ze soucasne sestave stalo za to pozvat byvale cleny na takovou vyjimecnou akci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes vecer ma potešilo, ze velky plastovy kontajner s kovovymi castami okolo, mi neposkodil auto, potom co ho cez ulicu prehnal prudky vietor. Bolo by asi zlozite riesit servis den pred odchodom z dovolenky cca tisic km od domova...

Inac burka to bola parádna, po plazi lietali nafukovacky aj lehatka.

 

Sent via IPoAC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mamka je na Havaji a kupuje oblečení pro naši čerstvě narozenou Elvíru... Bude to nejdrsnější holka z dědiny!

Edit: a když se zeptám, jestli nekoupila něco mě, tak dostanu odpověď: Nic, máš dost! :-D

post-13450-0-66276700-1564826894_thumb.jpg

post-13450-0-47495400-1564826901_thumb.jpg

post-13450-0-56412500-1564826910_thumb.jpg

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mamka je na Havaji a kupuje oblečení pro naši čerstvě narozenou Elvíru... Bude to nejdrsnější holka z dědiny!

Edit: a když se zeptám, jestli nekoupila něco mě, tak dostanu odpověď: Nic, máš dost! :-D

se poseru  :D

každopádně dneska na motorku nemůžu, jsem tak trochu dost přivožralej ze včerejška a dneška

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potesili me v Breitling butiku v Parizsky, kupoval jsem jen 20mm trnovku, ale dotaz na kaficko, katalog, predvedeni cehokoli, prijemnej pokec.

Mimochodem spona za litr, coz me fakt mile prekvapilo.. kdyz si vemu jak natazeny maj ceny treba kozenejch remenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně takhle včera potěšila návštěva v Carollinu. Zkouška DJ41. Fajnovej pokec se zdejším týmem, hodinky nosili aniž bych si o ně řikal. Kávička byla. Pohodová atmosféra. Diametrálně odlišné oproti Bechyněmu u Václaváku před pár dny ? tam již nikdy více.

 

Potom ve stejném duchu servis Dušáka Na Příkopech, kde jsem nechal měnit baterku a dělat tlakovku na SMP. Pan hodinář má doma stejné, jen v modrém provedení a tak jsme pár minut fajn podebatili.

 

Prostě je to o lidech, nic víc, ani míň.

 

Na druhou stranu do opačného vlákna by patřil výsledek návštěvy výše, a to vyřazení DJ41 ze seznamu. Na mojí ruku želbohu velký.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...