Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Mám třeba i stejné boty po třetí za sebou, žádná módní ikona ze mě prostě nebude, no :-)

Tomu rozumím, mě sedly boty a vzal jsem postupně dvoje doforoty (víc už pak nebylo). Ale když si můj známý koupil celkem asi 20 párů oblíbených Caterpilarů, to mi přišlo fakt moc :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu rozumím, mě sedly boty a vzal jsem postupně dvoje doforoty (víc už pak nebylo). Ale když si můj známý koupil celkem asi 20 párů oblíbených Caterpilarů, to mi přišlo fakt moc :-))

Jako též si kupuju stejný boty když je mám vyzkoušený, ale že bych si jich koupil 20 párů ( max. troje ). To snad ani neunosí :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako též si kupuju stejný boty když je mám vyzkoušený, ale že bych si jich koupil 20 párů ( max. troje ). To snad ani neunosí :-).

On to má trohu jinak hozený, jeho oblíbená hláška je "Aby bylo" :-)

Nosil je jako jediný druh, od podzimu do léta. Ona to byla docela povedená botka, sám je ještě dojíždím na zahradě.

Bral je po dvakrát, cca 5 nebo 6 párů a pak, po čase,dovozce vyhrabal ještě kontejner a v podstatě dobral zbytek v jeho velikosti a to jich bylo možná víc jak 10. Už si to nepamatuji na kus přesně, ale prodával jsem mu je, a rád :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Česká pošta a pan hodinář Marek Frýdl. Ve čtvrtek odpoledne objednán řemínek, v pátek dopoledne na ruce. Teda byl by na ruce, kdybych si ho nebyl nechal poslat do práce, ačkoliv jsem měl dovolenou. Prostě jsem takovou rychlost nečekal. Až budu příště shánět nějaký řemínek, dřív než na eBay se podívám k Frýdlovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S panem Frýdlem mám zkušenost, že objednávky vyřizuje i o víkendu. Před časem jsem objednával řemen v sobotu večer, pan Frýdl se mi prakticky vzápětí mailem ozval, že už to vyřizuje, v neděli jel na poštu (kam...?) a v pondělí jsem měl řemen doma! A když jsem posledně objednal "voděodolný" kožený řemen na Igeny (že je nosím denně), hned se ptal mailem na pouzdro, jestli klasika nebo nerez, jaký že stěžejky mi má k řemenu přidat... Prostě klobouček!  :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo. Krpálek je bůh. V životě jsem ho naživo neviděl, judo mi nic neříká, ale ten bojovník v sobě má něco, co na mě působí moc sympaticky a mám ho fakt děsně rád. Jeho úspěchy mě až dojímají.

 

Bandi, mluvíš mi z duše. Pamatuju si ho z OH v Londýně, jak tam nedosáhl na medaili a mluvil o tom před kamerami a měl slzy na krajíčku. Řekl tam, že na příští olympiádě tu medaili vybojuje a udělal zlato a to mě dojímalo taky. On je prototyp ryzího sportovce. Taková stará škola. Musí neskutečně dřít a není to žádný hejhula. Prostě respekt, jak cyp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...