Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Jelikož jsou to sesle pro děcka, tak mi to bylo jasný, nečekal jsem, že by se někdo ptal... jak jinak je udržet na zahradě, aby tátovi nelezly do kůlny, do hodinkovnice a do té krabice pod postelí, že jo...

A copak to je v té krabici pod postelí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak basket normálně nesleduju, tak mě ta výhra našich kluků taky moc potěšila. Přesvědčivý výsledek.

Pán domácí je úplně vypleskanej, skoro netušil že hrajeme basket :-) a postup na MS nečekal už vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale mi tuhle potěšilo, že při cestovním výletě v dobrém počasí a viditelnosti jsem mohl přehlédnout krajinu do daleka a z jednoho místa vidět Ještěd, Bezděz a Říp na obzoru současně. Dost dobré. Olšina -Dneboh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz se to v JARu moc sere?

Už delší dobu :-( Pora děda, tatínek švagrové, osmdesát roků, ve čtyři odpo zamyká, aby nedostal přes boudu. Bez elektriky a vody třeba i měsíc v kuse. Celá rodina venku, je na čase také vypadnout. Mapoval Portugalsko odkud odešel ve dvaceti letech a ČR, ale tady mu v létě byla moc zima :-) Mimochodem jeho dům ve Verenigienu si můžeš koupit za čtyřista tisíc CZK, který před deseti lety měl hodnotu okolo šesti milionů....konec hlášení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pán domácí je úplně vypleskanej, skoro netušil že hrajeme basket :-) a postup na MS nečekal už vůbec.

Buď rád za takovýho domácího. ?Moji? kluci odvedle (oba kolem 60 let a okolo 100 kila) to vědí moc dobře a informujou mě, kdo z týmu je krásnej, kdo má nejhezčí nohy, kdo by se měl nechat ostříhat, kdo má mrdací pohled.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Už delší dobu :-( Pora děda, tatínek švagrové, osmdesát roků, ve čtyři odpo zamyká, aby nedostal přes boudu. Bez elektriky a vody třeba i měsíc v kuse. Celá rodina venku, je na čase také vypadnout. Mapoval Portugalsko odkud odešel ve dvaceti letech a ČR, ale tady mu v létě byla moc zima :-) Mimochodem jeho dům ve Verenigienu si můžeš koupit za čtyřista tisíc CZK, který před deseti lety měl hodnotu okolo šesti milionů....konec hlášení.

Co zavreli Krejcire, de to od desiti k peti tam :) Just kidding! Me stacilo, kdyz pred par lety zpival Zuma na nejakym funuse nebo mitinku v primym prenose Kill the Boer a ty zmrdi tam na to vesele trsali...

 

[media]https://www.youtube.com/watch?v=cHLTKZ05zM4[/media]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už delší dobu :-( Pora děda, tatínek švagrové, osmdesát roků, ve čtyři odpo zamyká, aby nedostal přes boudu. Bez elektriky a vody třeba i měsíc v kuse. Celá rodina venku, je na čase také vypadnout. Mapoval Portugalsko odkud odešel ve dvaceti letech a ČR, ale tady mu v létě byla moc zima :-) Mimochodem jeho dům ve Verenigienu si můžeš koupit za čtyřista tisíc CZK, který před deseti lety měl hodnotu okolo šesti milionů....konec hlášení.

Afri, dík za svědectví z první ruky. V JAR ještě budiž, je to jejich země. Bohužel to samý se děje v řadě původně středostavovskejch rezidenčních čtvrtí v Evropě (o centrech nemluvě). Kamaráda to potkalo taky. Barák desetina ceny, odstěhovat se nemá za ty prachy kam, žije v pekle. To ale asi patří do jinýho vlákna.

 

A co mě potěšilo? Po šesti měsících jsem se konečně vyhrabal z paralyzujícího zdravotního problému a zároveň i z jeho ekonomickejch následků. A rozhlížím se, co bych koupil za hodinky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...