Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

@vojto: ziadna sanca aby to vydrzala. Skus si zratat tvoju hmotnost cez tu brutalnu paku. Tie hmozdinky nedrzia na strih ale su vytahovane von, tam nebude stacit ani samotna nosnost hmozdinky. To je beton? Tehla? Ak beton tak mas sancu to tam uchytit, volil by som chemicku kotvu. V tehle to podla mna drzat nebude, ak tak len omylom. Ak to uchytis dost dobre tak pri akcnejsom cviceni vyberies celu tehlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

@vojto: ziadna sanca aby to vydrzala. Skus si zratat tvoju hmotnost cez tu brutalnu paku. Tie hmozdinky nedrzia na strih ale su vytahovane von, tam nebude stacit ani samotna nosnost hmozdinky. To je beton? Tehla? Ak beton tak mas sancu to tam uchytit, volil by som chemicku kotvu. V tehle to podla mna drzat nebude, ak tak len omylom. Ak to uchytis dost dobre tak pri akcnejsom cviceni vyberies celu tehlu.

Hm taky mi to prislo jako celkem kratke, zase jich tam je 8 a je to tak primo od vyrobce vcetne sroubu. Zase to neni houpaci sit aby se s tim tolik dlouhodobe skubalo. Tak ja nevim. Tvari se to pevne :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm taky mi to prislo jako celkem kratke, zase jich tam je 8 a je to tak primo od vyrobce vcetne sroubu. Zase to neni houpaci sit aby se s tim tolik dlouhodobe skubalo. Tak ja nevim. Tvari se to pevne :-D

Je to tehla ci beton?

Ale to ze tam vyrobca nieco pribalil neznamena ze nad tym rozmyslal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, prehliadol som. Podla mna 16cm tehlu tou pakou vyberies celu, ak to nahodou kotva udrzi. Ale tak sanca tam je.

Hmozdinky sancu nemaju.

No ono to ale je nejaka cerna cihla a drzi to jak svina fakt. Jakoze to mam problem projet vrtackou s priklepem... ten dum ma 80 let....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si pořídil hrazdu, přes staré zdi kdy to prostě nejde trefit rovně je i téměř ve váze. Rozdíl odhadem tak 1 mm na jedné straně. To už skřítkové v moji hlavě snad zvládnou. Peklo ty staré stěny navrtat rovně díru. A to jsem začínal vrtáky 1>3>6>8>10 jinak je to prostě marné a ta vrtačka do té staré stěny úplně ujede. Zpětně jsem tak nějak dost vděčný Tatovi, že mě vždycky zvalil jak psa, a pak mi ukázal jak to udělat pořádně když jsem pomáhal na stavbě atd.. Ono jak jsem viděl kámoše věšet něco v bytě, tak jsem si uvědomil, že to k něčemu bylo.

 

Tak a co myslíte, jebne to ? Já si tak nějak spočítal, že ne. Stěna 16cm (hmoždinky 6cm). Ale kolem jsou dvě nosné a ten tlak z hrazdy není zas tak strašný + mám už zas nehroší váhu 78kg. Navíc tady ty stěny jsou pevné jak helvecká víra :-D

Spíš mě trochu štve, že je to trochu vysoko (vysoká futra). Jinam to ale moc nešlo.

a18e5aa821cc3f939c72432cfe5007ad.jpg

 

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk

Mam stejnou, zadelanou sice do nosny cihlovy zdi, ale sadou hmozdinek co k tomu byla. Drzi to jak svina, mam metrak a v pohode. Ted na tom mam povesenej asi 40kg box pytel permanentne asi rok v kuse. Kdyz si nekdy do toho bouchne a kopne muj 130kg synator, jsou to rany jako krava a drzi to furt.....toz asi tak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a jeste, kdyz das sirokej uchop, nemlatis se loktama o zed?

Tak jsem to zkusil a ne a mam hned doplnujici dotaz,co delas s loktama u toho cviku ? :-) ono to z fotky nevypada, ale je tam cca 5cm na kazde strane,ale lokty mas stejne v urovni tech rukou ne ?

Tu zas dam nejakou fotku :-D

Jeste jsem ted na tom blbnul a fakt mi prijde, ze to drzi fest... psal jsem jeste prodejci a pry by se toho nebal, ze to je ok...tak uvidim no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mě trochu štvalo, že se nevejdu nad to, takže nemůžu dělat takové ty zdvihy nad hrazdu. No ale teď jsem byl v posilovně a zjistil jsem, že to už mě vůbec nemusí trápit :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...