Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

No tak to já mám zkušenost opačnou, naposledy jsem to zkoušel na nějakém kurzu s bývalým rally závodníkem. Všechny testy mluví o tom, že letní mají výrazně lepší vlastnosti v těchto situacích. Tak už nevím co na to říct. Ještě jsem teď 10 min googlil, jestli při nějakých specifických podmínkách to nemůže být naopak a nic nenašel, tak fakt nevím.... jediný důvod toho může být to, že ty letní co jste používali měly výrazné nižší hloubku dezenu. Je to hodně o tom typu pneumatiky. Ono nebezpečí těch zimních v létě je to, že se rychle sjedou a třeba ještě splňují normu, tak ty vlastnosti ztratí úplně... obecně platí to, že zimní v létě nejsou moc dobrý nápad.

 

EDIT: @schewcza ok, napsal jsi reakci dřív, tedy tohle už nemá relevanci :)

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem letos v Mýtě na kurzu bezpečné jízdy a lidé co měli na autě zimáky dostali pokyn do vysílačky od instruktora, že mají jezdit minimálně o 10km/h rychleji než Ti na letních. Počasí 20°C deštivo a ještě tam vodu hrnuli z hadic. Na zimních šlo auto urvat o poznání hůř než na letních.

No tvl, tak ja byl na kurzu a rikali to presne naopak a ted si teda vyber  :lol2:

Upraveno uživatelem Prochy68
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem letos v Mýtě na kurzu bezpečné jízdy a lidé co měli na autě zimáky dostali pokyn do vysílačky od instruktora, že mají jezdit minimálně o 10km/h rychleji než Ti na letních. Počasí 20°C deštivo a ještě tam vodu hrnuli z hadic. Na zimních šlo auto urvat o poznání hůř než na letních.

Mám stejnou zkušenost, mýto na zimácích, navíc 4x4, a musel sem tam lítat o dost rychleji, než zbytek osazenstva, byla to docela sranda..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Firestone- nesjížděly se mi o nic víc než letní. Barum, Matador, totéž.  Fordy Mondeo, Focus, S-Max. Jely Chorvatsko, Italii, v pohodě. Výrazně špatné a ubývající letní mi vyšly např. Nokian a Pirelli. V dešti  plavaly a bál jsem se na nich. Subjektivní pocit nic moc. V dešti obecně jezdím opatrněji, dodržuju vzdálenost, nelepím se nikomu na pozadí, Ve svobodných zemích držívám cestovní rychlost na dálnicích kolem 160, nejsou problémy. Víc nemám potřebu jezdit, i když by to asi šlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodělal jsem kotelnu, kde na programu dne byla podlaha a upřímně pro Afričana, který má ve zvyku všude naházet rákos a čau, žádná prdel. Musel jsem ředit, míchat, kytovat, brousit, přemýšlet, no masakr a doma si říkám proč skáču půl hodiny na Rammsteiny a ono asi to ředidlo :-) Vypadá to trochu jako bazén, hodně barvy, ale jak to do měsíce uschne, půjdu se z ní nažrat....já jim dám kancelářskou krysu :-)

post-364-0-45764000-1573930228_thumb.jpg

post-364-0-62601400-1573930238_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno cajk....kua ale to už jsi nemohl, ty dva metry trubky zasekat do podlahy?

Ps. teď ještě koukám na ten otočený sifón nebo co to je, ten tam taky nemá žádný bohudárný účel.... :-)

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...