Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

To je výborný nápad, mám oboje :-) :-) :-) Ještě mě napadá že mám možnost si nechat z JAR poslat malého černouška, který by kyblík hlídal a vylejval....stejně ho plánuji do budoucna na orgány, takže by měl vícero využití.

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je výborný nápad, mám oboje :-) :-) :-) Ještě mě napadá že mám možnost si nechat z JAR poslat malého černouška, který by kyblík hlídal a vylejval....stejně ho plánuji do budoucna na orgány, takže by měl vícero využití.

Kdyby zase měli akci 3+1, tak dej vědět a nějak to upečeme.

Jak říká můj oblíbený komik: věděli jste, že ve světě je mnohem více otroků než kdykoliv předtím v historii. Pořád si myslíte, že je vaše práce špatná? Tak si sakra představte, že počítáte otroky :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, nechci vam kazit radost, ale pokud je chcete na organy pro sebe, tak to asi uplne neklapne...

S černochem to slyším prvně, co já vím s doslechu, tak s Číňany byl často problém, protože to jsou celkově zmrdi a lidi nadávali, že čas od času něco nepasuje nebo nedělá dobrotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z čeho to je? To vypadá dobře.

 

Mě potěšilo, že jsme doma připravili 5 krabic od bot pro děcka na Vánoce. Loni jsem to tu zachytil a prošvihl, tak letos jsme začali zavčas. Dávali jsme s děckama plyšáky a jiné hračky a myslím, že si uvědomili, co je v životě důležité.

 

A ještě uvažuji o něčem z Ježíškových vnoučat. Uvidíme.

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem obchodnik s organy, takze to nevim presne. Ale myslim, ze nepasuje. Zkuste si vyzadat produktovy katalog, jakou nabidku maji pro normalni a nenormalni belochy.

 

Tak tak, je v tom trošku maglajz a není to ouplně rasově korektní :)

 

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2826243/

Upraveno uživatelem neuromancer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...