Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Z čeho to je? To vypadá dobře.

 

.....

.....

 

UTD-20. Více mašin, tohle jsou konkrétně oba ruské motory. Půjde (jeden, který z nich postavím) do BVP. Jeden byl potkaný, takže z něj někde sundali hlavy, trochu ho očesali a pak ho nechali asi 15 let ležet. Druhý má vyběhlou ojnici bokem. Z "bezhlavého" bych rád použil blok, kliku, ojky, písty. Uvidím, jak bude, kdyžtak se přebrousí a přešálkuje. Omrknu na kolik budou u těch hlav trefené ventily a ty budu řešit v souběhu. No a taky budu muset udělat jedno čerpadlo. 

Ale v první řadě musím spáchat stojan, ať to mám v čem dělat. Komplet má asi 700kg, tak to musí mít trochu kulturu  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UTD-20. Více mašin, tohle jsou konkrétně oba ruské motory. Půjde (jeden, který z nich postavím) do BVP. Jeden byl potkaný, takže z něj někde sundali hlavy, trochu ho očesali a pak ho nechali asi 15 let ležet. Druhý má vyběhlou ojnici bokem. Z "bezhlavého" bych rád použil blok, kliku, ojky, písty. Uvidím, jak bude, kdyžtak se přebrousí a přešálkuje. Omrknu na kolik budou u těch hlav trefené ventily a ty budu řešit v souběhu. No a taky budu muset udělat jedno čerpadlo. 

Ale v první řadě musím spáchat stojan, ať to mám v čem dělat. Komplet má asi 700kg, tak to musí mít trochu kulturu  :cheers:

A z toho co ti zbude si můžeš udělat pěknej stoleček.

Mimochodem ten borec tuto to má fakt hezký, stojí to za zkouknutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně normálně mě tak nějak lidsky potěšil přístup k zákazníkům zaměstnanců značky H. Moser&Cie

Psal jsem si s pánem, co jsem ho našel na Instagramu, jestli by mi neposlal víc fotek něčeho, co tam měl. Normálně mi psal a odpovídal celý večer. Něco nevěděl, tak že mi to do druhého dne zjistí. A taky že zjistil a napsal.

Až teprve v půlce vecera z něj vypadlo, že pracuje pro Moser.

 

Takový zákaznický servis jsem ještě neviděl.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se ještě vracím k Afričanovi do sklepa, eventuálně by se tam dal naistalovat takovej slon.
Vypije dost, prodejní vlákno je jich plný, když nebude kondenzát tak ho výhodně prodá.

post-49277-0-60734500-1574443498_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si to všechno vytisknu a až potkám topenáře, ukážu mu to a zeptám se proč tam vedli ty blbé trubky, když je hromada jiných lepších možností :-) :-) :-)

Jak tak koukám na tu poctivě odvedenou vodařskou práci, tak bych to přehodil do tématu - Co mě právě naštvalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem někdy v roce 1991 objevil The Pogues, tak jsem od té doby začal trpět nemocí zvanou Irishtýda. Projevuje se to tím, že posloucháte keltskou muziku ve všech podobách, kromě Enyi  a Sinead, které jsou ukňučené, , milujete film Ve jménu otce a Commitmens, pijete Guinness, jste naštvaní, když je Guinness nakyslý,  jste nadšení z jídla obsahující skopové a brambory, trochu se zkérujete tartanem, fandíte Skotům a Irům proti Angličanům (prakticky povinně) a  trochu doufáte, že s kulatou slovanskou držkou je ve Vás zbytek keltské krve.

 

Irská muzika je fenomén. Hrají ji snad všude v Evropě,  ve Státech a Austrálii. (Afričani a Indi by byli přeci jen trochu bizár)  Vyjmu Irsko, co je zvláštní kategorie, tak super kapely jsou z Maďarska, Slovinska, Srbska, Kanady, USA a taky z Německa. Včera přijeli do Futurum Music club z Erdingenu Fiddlers Green. Já už je viděl v Norimberku jako předkapelu Dropkick Murphys, ale když hráli, tak jsm se v záplavě Němčourů probíjel k předraženému festivalovému pivu a moc je nevnímal. Doma jsem je ale naposlouchal a rval si vlasy. Kurwa, jsem debil, kde je můžu vidět? Drážďany před Vánocemi. Hmmm tak jo. Ale náhodou jsem zjistil, že Praha... takže

 

Roman & syn výlet do Matičky

 

17:45 příjezd Praha hl.n.

18:15 ubytování AirBnB

18:45 Skotský klub Šedý pes ( 2 x Guinness, 1 x Bowmore, haggis - super udělaný tady v Česku, samozřejmě že skopový)

20:00 Budějická parta Pirates of the Pubs - nuda mezitím 3x Plzeň

21:30 Fiddlers Green - naprostá pecka, skáču, tleksám, kříčím, pěji refrény, syn trochu se za fotra stydící,  zdrženlivě ale také se pohupuje -  Plzeň 1x

24:00 Skotský klub Šedý pes (1x Guinness, 1 x Ledaig Single Malt z Hebrid, domácí paštika)

1:45   postel

9:30   sprcha

10:00 Snídaně Mekáč Anděl a zastávka v parfumerii Douglas na sebe šplejchnout nějaký parfém, páč jsem svůj zapomněl doma

11:00-12:30 2 výstavy o Sametové revoluci a letcích v RAF v Národním muzeu 

13:45  Pardubice

 

jdu spát, bylo to boží

 

edit: paradoxy světa, v Irsku jsem ještě nebyl, ale je to plánované  :)

 

 

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mne velmi potěšil jednatel společnosti, jež na Chronomagu provozuje již několikrát zmíněnou kontextovou reklamu. Na základě mého oznámení o tom, že se fakt nehodláme dívat na xicht slovenského stbáka, zablokoval okamžitě pro Chronomag politickou reklamu. Dozvěděl jsem se to ale až dnes, takže sice pozdě, ale přece - díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...