Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Bullet in the head je moje nejoblíbenější.

Jinak asi už stárnu, ale vzal jsem sezení (stejně tak v červnu na Aerosmith). Prostě skákání v kotli není pro mě a i dlouhý stání mě nějak v davu už poslední dobou neba.... jsem zvědavej jestli na RATM bude kotel jako z jejich videí, kdy po sobě lidi skáčou, točej se v kruhu, perou apod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak mě ta Sparta už snad ani netěší. Kecám :-)))

A co dnes potěšilo mě? Minulej týden jsem rozbil elektrickou pilu, bohužel už 45 let starou, takže v opravné už na to nic neseženou a oprava byla odmítnuta. Tak jsem to dnes rozebral, opravil a upravil a je jak nová, pomohl jsem si z vlastních zdrojů. Mám hroznou radost, na tu pilu nedal táta dopustit a já ji mám taky rád. Sice to byla dvouhodinovka nadávek, ale dal jsem to. I já, jak se dozvídám v jiném vlakne, darmoslap a pod. :-))

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem dnes na četnické stanici podat vysvětlení ohledně parkování. Žena mi povídá Hlavně se tam s nima prosimtě nehádej, říkám OK, v klidu to zalepím a pudu si po svejch. Karty tam berou, tak aspoň něco, nasazuju výraz z Umučení Krista a jdu si to odehrát. Odcházím ani ne po minutě, vyřešeno domluvou. Kroutím hlavou ještě teďka. Si normálně připadám jak Dalajlama s tou jeho cestou pravdy a pasivního odporu. Teď už jenom ty Pateky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem dnes na četnické stanici podat vysvětlení ohledně parkování. Žena mi povídá Hlavně se tam s nima prosimtě nehádej, říkám OK, v klidu to zalepím a pudu si po svejch. Karty tam berou, tak aspoň něco, nasazuju výraz z Umučení Krista a jdu si to odehrát. Odcházím ani ne po minutě, vyřešeno domluvou. Kroutím hlavou ještě teďka. Si normálně připadám jak Dalajlama s tou jeho cestou pravdy a pasivního odporu. Teď už jenom ty Pateky.

Měli ti dát dva litry a párkrát pěkně přes záda pendrekem, aby jsi si připadl standartně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou jsem našel v bundě 500 usd, na které jsem v prosinci zapomněl:)))

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Matně si vybavuju, že podobnou historku tady kdysi dával náčelník? Jen to bylo v eurech a těch 500 tam bylo víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Matně si vybavuju, že podobnou historku tady kdysi dával náčelník? Jen to bylo v eurech a těch 500 tam bylo víc...

Tak nejezdim na dovolenou do Dubaje, ale low cost Izrael:) Zapomnel jsem to hodit zpatky na ucet a v prosinci odlozil bundu do skrine. Srdce snad jeste dobre, ale hlava s vekem vypovida sluzbu:)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...