Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Mě dnes potěšilo, že jsem začal sekat, mladá zvědavá, že jí to mám prej půjčit a tak se jí to zalíbilo, že posekala celou zahradu :smile_anim: Tak jsem si sednul s mladým, otevřel pívo po sedmidenním půstu, no a nastala těžká pohoda :guitar: Nemělo by to tak být? :D

post-364-071068000 1344970937.jpg

post-364-062419100 1344970949.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně jsem se odhodlal koupit fm transmitter,ať pořád nemusím tahat do auta CDčka a furt přepalovat,tak snad to bude fungovat!Pořád to vyjde 20x levněj,než autorádio na USB,navíc to lze využít i v práci,místo rádia:-)

 

Tak to jsem zahodil po měsíci, furt se mi tam cpaly různý stanice.No nebylo to ono a ještě k tomu malej displej :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě dnes potěšilo, že jsem začal sekat, mladá zvědavá, že jí to mám prej půjčit a tak se jí to zalíbilo, že posekala celou zahradu :smile_anim: Tak jsem si sednul s mladým, otevřel pívo po sedmidenním půstu, no a nastala těžká pohoda :guitar: Nemělo by to tak být? :D

potřeboval bych jí půjčit na sobotu... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem zahodil po měsíci, furt se mi tam cpaly různý stanice.No nebylo to ono a ještě k tomu malej displej :crying_anim02:

 

Vzal jsem na zkousku za par kacek,at vim,co od toho ocekavat.taky dost zalezi i na pristroji,obzvlast velikost displeje je dle toho,co si koupis,ale pokud by se tam cpaly furt nejake stanice a rusilo to,tak to dopadne jak u tebe.ale myslim,ze to je i o dobre zvolene frekvenci,kdy okolo dane frekvence nic neni na blizku,ale nevim,uvidime jaka bude praxe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potěšilo mě, že jsem poprvé v životě sám měnil řemen a s pomocí vystěžejkovače, který jsem dostal jako dárek při nákupu řemene u jedné nejmenované firmy se mi to povedlo bez větších problémů :-)

 

A moc mě potěšil nový světlě hnědý RIOS 1931, který jsem tam zakoupil, který mým Steinům tak sluší :-)

post-18261-089874300 1345029067.jpg

post-18261-008809200 1345029081.jpg

post-18261-088449200 1345029093.jpg

Upraveno uživatelem Ondrej71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...