Jump to content

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]

Recommended Posts

• Replies 35.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• African

1907

• kuncák7

1134

• mondeo2

1017

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Libi se mi,jak se nam zde na foru dostava detailniho popisu Tadova vyvoje,pocatku kazde jeho nove zivotni etapy,zarputile pocatky jeho novych konicku a nekolikastrankove popisy a zduvodnovani svejch n

911: Děkuji

Nemyslels "což bych od Sebe nečekal"?

Dnes mne velmi potěšilo, že skoro po měsíci jsem vydobyl zpět platbu ze zmařené transakce na Aukru. Těší mne to hlavně proto, že se jednalo o nákup pro mojí máti. Navzdory ne zcela jednoduché komunikaci s prodejcem vše dobře dopadlo.

Tak to jsi PRVNÍ , kdo mi odpověděl kladně.

Když to vezmeš statisticky, kolik jich je v populaci a kolik se schází žáku v autoškole, tak moc velká šance není, to je fakt. Možná je to tím, že jsem dělal autoškolu vícekrát na různé skupiny oprávnění. Ale opravdu jsem tam minimálně jednoho potkal, a moc dobře si to pamatuji, protože jsem jel za ním autem zrovna, když dělal zkoušku na motorku s komisařem. Stál jsem za nimi na křižovatce Siwiecova x Seifertova v Praze a čekal jsem, kdy se rozjede. A chcíplo mu to jednou, dvakrát, třikrát, čtyřikrát... no komisař co seděl na motorce za ním už byl trošku nervózní a něco mu povídal. Já jsem v klidu čekal, nikam jsem nespěchal. Nakonec asi naposedmé se rozjel a odjel Seifertovou nahoru. Já pak jel dolů. Dodnes nevím, jestli mu ten řidičák dal nebo ne

Když to vezmeš statisticky, kolik jich je v populaci a kolik se schází žáku v autoškole, tak moc velká šance není, to je fakt...... minimálně jednoho potkal......

jednoho...hehehe......a kolik jich jezdí. Nechápej mne špatně, nejsem rasista...to bylo jen pro zamyšlení a taky trochu pro pousmání.

Tak jsem ráno sehnal poslední důležitý věci na cestu a už se nám to kluci blíží, už mám takové to příjemné vibrování v žaludku :smile_anim: Akorát jsem chtěl vzít na kopec tentokráte Béčka, a jelikož se nedoporučuje v Tanzánii moc ukazovat, tak bohužel zůstanou doma :worried_anim: Jak já se těším, potřebuji vyčistit hlavu"

post-364-018074700 1346921418.jpg

Tak jsem ráno sehnal poslední důležitý věci na cestu a už se nám to kluci blíží, už mám takové to příjemné vibrování v žaludku :smile_anim: Akorát jsem chtěl vzít na kopec tentokráte Béčka, a jelikož se nedoporučuje v Tanzánii moc ukazovat, tak bohužel zůstanou doma :worried_anim: Jak já se těším, potřebuji vyčistit hlavu"

Tož tam pozdravuj chlape, vypadá to nádherně, jednou Tě překecám, ať mě vezmeš sebou fotit ;)

Tož tam pozdravuj chlape, vypadá to nádherně, jednou Tě překecám, ať mě vezmeš sebou fotit ;)

Kdykoliv :cheers: Hledal jsem tady lidičky na foru, ta možnost, aby nás jelo více tady vždycky bude, ale neboj nic, už v této době na příští rok je rozdělanej plán na základní tábor Annapurny nebo výstup Elbrusu nebo Bangkok na motorkách, bohužel chceme každej někam jinám, takže diskutujume a diskutujeme a ... no znáš to :drunk: Jakmile se něco rozjede, založím včas vlákno a kdo bude chtít, může jet"

včera v rakousku jsem byl trochu v šoku. v potravinách - eurosparu - samoobslužné pokladny. sám si naskenuju, zaplatím. je to takovej zvláštní pocit, člověk se cítí jako člověk...  už se těším, až to zavedou u nás. živě si představuji ty hordy spoluobčanů, jak si vezou narvaný košík a markují poctivě  každé lízátko, každý rohlík... ;)

včera v rakousku jsem byl trochu v šoku. v potravinách - eurosparu - samoobslužné pokladny. sám si naskenuju, zaplatím. je to takovej zvláštní pocit, člověk se cítí jako člověk... už se těším, až to zavedou u nás. živě si představuji ty hordy spoluobčanů, jak si vezou narvaný košík a markují poctivě každé lízátko, každý rohlík... ;)

v tescu už to maj přes půl roku...

• adasek locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...