Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Návštěvník ?po

funguje, ale za zády stojí bdělá paní :) já to viděl prvně před 10 lety v Anglii, bez dozoru?

 

v čechách je bdělá paní hlavně pro neználky (poradí) a kvůli alkoholu (schválemí obsluhou jestli ti je vosumnáct + následné sundání těch pípacích blbostí) - jak je to v království nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potěšila mě včerejší návštěva Dušáka, kde se mě dvě hodiny věnoval Milan, prozkoušel jsem si přes všechny IWC, po Navitimery s 01, dokonce i gorila v obleku byla v pohodě.

 

Oproti tomu velké nasraní u mě padlo hned v butiku AP na Pařížské, kde byla totálně hloupá blondýna okolo 25 - chápu, proč tam nemůžou nic prodat. Vůbec nejhorší přístup byl v Rolex butiku, kde mě očima sjel ten kokot v obleku, přísahám 10s uvažoval, než mě pustí dovnitř. Pak teda se rozhodl otevřít dveře. Sedl jsem si ke stolu, kde se mě ujal celkem sympatický kluk okolo 20, celkem tomu i rozuměl, hned jsem mu vpálil, zda takový přístup je třeba. Omluvil se za toho chuje. Musím říci, zlatej Deal v Praze.

 

Štve mě, že jsem nestihl i Chronoshop, ale nečekaně jsem musel rychle odjet zpátky do Ostravy.

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rad,ze mam jenom otres mozku.. skoda te znicene nove kozene tasky,pomackaneho (ale funkcniho)macbooku,nabijecky na macbook i iphone,magic mousy,kossu porta pro a polarizacnich bryli :(

 

http://m.denik.cz/brnensky_denik/c/pet-lidi-se-zranilo-pri-srazce-tri-aut-nehoda-zablokovala-ostravskou-ulici-20120.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem poprvé v životě zavítal na leteckou show a nevycházel jsem z úžasu.Randál od stíhaček bomba,red bull akrobacie neskutečná,breitling letka asi nejlepší.

 

Jo,jo, to je parádička, už jsem to dal třikrát, ale letos mi to jaksi nevyšlo, škoda :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me posledni dobou tesi nejak vsechno. Vcera k veceru mi volali rodice, ze sedi v podniku kousek od baraku a slavi vyroci svatby, jestli nechcem prijit. Nakonec z toho byl fajn vecer s dobrou naladou, dobrym pitim a jidlem.

Dneska fajn den s detickama na dynovy farme a ted koukam, ze od zitra zacina prvni serie Cerny zmije. Edmunda mam snad jeste radsi nez Bigguse Dickuse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysoké Mýto-škola smyku.Škoda že naši slavny poslanci to ještě neprosadili aby to bylo povinné v autoškole.

 

 

Pro rejpaly: ten smyk byl umyslný na pokyn instruktora.

 

Jako zajímavý to je a určitě příjemně strávené odpoledene, ale myslím, že to je celý k prdu :smile_anim: Ale můj názor a to od té doby, co kámoš, co jezdil závodně se mnou jednou urval BMW a stejně jsem ho rozsekali" Ve smyku jsem byl od té doby asi 2x a vždycky skončil špatně někde v poli, instinkt jedná za tebe a bůh dej, aby to dobře dopadlo" Základ je prostě jezdit tak, aby jsi se do téhle situace vůbec nedostal a pokud ano, na školu smyku si ani nevzpomeneš, ale jak říkám, každý jsme jiný a je to můj názor :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

African: v něčem máš sice pravdu ale těch sedm hodin-tři hodiny teorie a čtyři hodiny praxe na cvičišti nejsou určitě k zahození.90% lidi neumí v krizových situacích zabrzdit,nevědi jak se maji rozjet na zledovatělé vozovce a tak dále atp.Je to opravdu perfektní záležitost.Byl jsem z toho dnešního dne opravdu nadšený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...