Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

no když vidim jak fungují ty naše utoškoli tak za deset s testama za patnáct bez testů a pod..většina žáků odjezdí max 50% předepsaných jízd a podobně by zavedení povinné školy smyku došlo pouze k systému malá domů pro majitele autoškoly a školy smyku navíc jejich poměrně velká nedostupnost tomu bude jen nahrávat.

 

Sám jsem prodělal od firmy školu smyku na polygonu v Mostě před nějakými čtyřma lety.. vyjma pár zkoušek na polygonu jsem situaci nikdy live nezažil a dneska stejně nevím jak bych se v situaci zachoval..

 

dle mého to skutečný výsledek přinese pouze aktivním řidičům, kteří se s krizovou situací setkají častěji než jednou za život..

Právě proto, že víš (a víme), jak fungujou autoškoly, měl by soudný člověk pracovat na tom, aby se nezařadil mezi ignoranty, kteří spoléhají na milosrdenství boží.

 

Možná bys byl při krizovce překvapen, jak by se ti mohlo vybavit něco z toho, co jste zkoušeli na polygonu. Mám dojem, že nejcennější je v krizovkách podvědomá (správná) reakce. Je totiž rychlejší než náš postřeh a získává se právě třeba praxí na tom cvičišti.

 

Nikdo neví, jak často se potká s krizovou situací, náhoda se neřídí tím, jestli jsi aktivní nebo pasívní řidič. Minulý týden na mě najela paní s Oktávkou (z pravého do levého pruhu bez blinkru a bez pohledu do zrcátka) a nerozmázla mě jen proto, že ve chvíli doteku jsem tam měl plný plyn(úplně podvědomě). :wheelchair:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Juhůůůůů, je to tady, odlétám na kopec, tak bych se s Vámi rád rozloučil :smile_anim: Mějte se fajn kluci a holky, buďte na sebe hodní, né že na sebe budete štěkat jako Vraby s Nightem :D He, he, né to je samozřejmě p...l, jste už dospělí, tak si dělějte co chcete přeci, ale hlavně nám držte palce, ať naše malinká expedice dopadne stejně dobře jako na B.C. Everestu" Jo a na to nejdůležitější bych málem zapomněl, když se tady objedví na prodej nějáké tipťop Explorery kolem pajzky, tak mě je prosím dněkdo vemte :D Tři týdny bez Chronomagu, no mě s toho asi hrábne :oneeyed02: Tak ahojte :cheers:

Tak stastnou cestu a uzij si to;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo nigu za ty prachy co se daji sehnat jsou skvely. Mas klasiku nebo PVD?

 

Klasiku v oceli mám, toho PVD se trošku bojím.

Já jsem na všechny svoje hodinky hodně opatrnej, ale tyhle šetřit nebudu, to budou otloukánci, proto ocel.

U nových modelů se mi více líbí ručky a plastický ciferník, ale jsou jen v PVD, takže jsem šel do téhle klasiky (i když ty červenofialový v PVD se mi líbí fakt hodně).

 

WR 500m, perfektní šroubovací korunka, lupa v datumovce, luneta s precizním chodem, zpracování jak u Brajtlí, ... Prostě hodně radosti za málo peněz. Asi koupím ještě jedny pro otce.

 

Teď jsem ještě v officu, tak jen rychlocvak mobilem:

post-1118-040628200 1347469839.jpg

post-1118-056860000 1347469846.jpg

post-1118-085286400 1347469852.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...