Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

znám je od samého počátku, ale neřekl bych že někdy hráli HC, i když to samozřejmě nesrovnávám s poslední popovou :shit:

 

Je fakt, že čistý HC to nebyl, spíš asi někde na pomezí crossoveru a toho HC...ale na koncertech to býval řádný nářez...ten jejich odklon k popině jsem nikdy nepochopil a už asi nikdy nepochopím...škoda, našlápnuto měli tehdy skvěle, zvuk desky Medicine Man byl na české poměry neskutečný...

 

No a dnes mě potěšila fajná procházka kolem Jurečka v Říčanech a následné piví tamtéž...jo a vedle seděli černé suby, možná někdo zdejší :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak mě také hlavně potešilo, že jsem bez újmy na zdraví přežil víkend, v pátek na šrot, včera na šrot, dnes ráno na šrot, spánek, no a teď už jakš takž, chlast už nechci ani vidět, to bylo strašný  :drunk:  Jo a taky potěšil velmi dobrý kamarád, který se po douhé době objevil a když prej někde zjistil jak to v našem městě chodí, tak se dle toho také ustrojil :lol2:

post-364-0-53696900-1376249072_thumb.jpg

post-364-0-89345500-1376249097_thumb.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V jeho případě žádnej alkohol nebyl, byl bohužel jen na skok  autem" Jinak s tebou plně souhlasím, všechny ostatní zbraně byli v sejfu a od toho mám klíče jenom já, takže se nic nemohlo stát  :lol:

 

No dle mého alkohol a zbraň v žádném případě nepatří dohromady. Za mně palec dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že čistý HC to nebyl, spíš asi někde na pomezí crossoveru a toho HC...ale na koncertech to býval řádný nářez...ten jejich odklon k popině jsem nikdy nepochopil a už asi nikdy nepochopím...škoda, našlápnuto měli tehdy skvěle, zvuk desky Medicine Man byl na české poměry neskutečný...

 

No a dnes mě potěšila fajná procházka kolem Jurečka v Říčanech a následné piví tamtéž...jo a vedle seděli černé suby, možná někdo zdejší :D

jj, Medicine Man nebo první deska So what neměly absolutně chybu, pak už to šlo z kopce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem si to myslel, navíc jestli máš reálný avatar, tak bych Tě možná i poznal...mám od mala nějaký divný mozek a pamatuju si většinu obličejů, který jsem v životě někde zahlídl...ještě jsem si uvědomil, že vedle seděli dva hošani a zaslechl jsem od jejich stolu "Franck Muller" a nějakou částku...jenže...mám zánět zvukovodu a včera jsem slyšel tak na 20%

 

Dnes mě potěšilo, že slyším už na hezkých 30%

 

 

tak to jsem nebyl já

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...