Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Pořád jsem v hlavě řešil jak sundat tah, který má koncovky naprosto bez vůle... Chyběl mi vystěžejkovač typu kružítko. Tak jsem si vzpomněl na svoje dýchánky v čínských restauracích, uchopil dva samostatné vystěžejkovače Bergeon jako hůlky a hodně těsný tah z Blackbirdů jsem krásně sundal.

Nasazení kaučuku trvalo pár vteřin.

Juchů!

 

Jenže pak jsem si vzpomněl, že tyhle gumový řemeny nemám vlastně vůbec rád. Že mi na ruce vadí.

...tah už je zpátky nasazený :D

 

No, ty seš taky dobrej pacient... :)

 

Jinak se přidávám ke quequeekovi, počasí dělá divy. Když se navíc člověku povede vyhnat slečnu na kafe s kámoškama a může se podívat na klasický kusy americký kinematografie jako Dirty Mary, Crazy Larry nebo Gone In 60 Seconds (původní verze z roku 74), je to ideál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodavačka bot u Loyda :) Stejně jako několikrát v minulém roce velmi milá a sympatická... Doufám, že si jí tam nechají :)

Upraveno uživatelem Onisau
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes večer jsem si vzpoměl na nedávno, na Aukru koupené PRIMKY, a protože byl vzduch čistý, tzn. po večerní pohádce na dobrou noc byl konečně klid, tak jsem je vyštrachal, ošmirgloval sklíčko, oleštil pouzdro, sežral cca. 15dkg škvarků a teď na ně čučím. No řeknu Vám, není nic lepšího na vytrávení.

Vlastně jsem tyto nikdy nechtěl, ale byly tam chudinky za 150 Kč i s dopravou, tak jsem si je vzal.

Potřeboval bych ale poradit. Jaký by k nim pasoval řemen?

post-9165-075869700 1298846469.jpg

Upraveno uživatelem pavel67
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...