Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Návštěvník Tada

Kibi: nema :( Na tech 17m co se v Ol. musi strilet by nebylo beztak precteni... Muj zanshin je momentalne v haji, pac jsem dlouho nespal a zacina si to na me vybirat dan, alespon ze jsem nad policisty kteri semnou jedou ve vlaku vyhral v soutezi "kdo to ma vetsi" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Ona rikala, ze si clovek musi pomoct vztekem, tak jsem ji jasne a nazorne ukazal, ze vyhrava ten, kdo zustane v klidu :) Jojo, tady na foru jasne plati, ze na velikosti zalezi, hlavne na prazskych srazech, kde se musime tvarit jako reditele zemekoule abychom neztratili tvar :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

predavacka musela cumiet...

 

Naše sekretářka šla do nějakého hypermarketu pro rohlíky a mlíko,vpřostřed stálo nějaké naleštěné auto snad Hyundai u něj výmluvný pán a tak ho koupila :suicide_anim:

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Kibi: nema :( Na tech 17m co se v Ol. musi strilet by nebylo beztak precteni... Muj zanshin je momentalne v haji, pac jsem dlouho nespal a zacina si to na me vybirat dan, alespon ze jsem nad policisty kteri semnou jedou ve vlaku vyhral v soutezi "kdo to ma vetsi" :D

 

a co aspon nejake neosobni pojmenovani? hajzl, drban...? :D

vyhra... asi dobra priprava tady z fora? nekdy se mi zda, ze se tady uz skoro na nic jineho ani nehraje...? :)

 

v nádheře pozdní kvetou chryzantémy

zperlené šedou rosou natrhám

čistotu vaši nasát, chryzantémy

sám k číšce vína s vámi usedám

 

a slunce klesá, voli táhnou domů

motýl si sed na číšky okraji

já ztratil svět hry, neklidu a shonu

a našel život, v kterém nehrají

 

 

méně zanšinu a více kinhinu přeju..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní noci,v teplém obětí plném lásky,se mi nad ránem zdál překrásný sen.Snesl se ke mě anděl,přisedl na pelest a hovořil ke mě takto:Daníku,rychle vyskoč z pelíšku a utíííkej si spustit CHRONOMAG.Náš nebeský vedoucí Fotolabu,známý především pod pseudonymem ADOSO-VYDAHO (Syn Nejvyššího) po dlouhých letech,zveřejnil svou vrcholnou fotografii.......no letim k počítači jak blbej,zakopnu vo psa,vysypu si popelník a konečně koukam na rozzářenou obrazovku.Na titulní straně Chronomagu je v tučném rámečku publikována tato fotografie.Srdce se mi sevřelo a ve spáncích mi bušila zběsile krev.Ano,vydechl jsem.Tedˇ se léta dřiny zuročila.Po několika nádherných okamžicích,se však začal obrázek ztrácet(pohotově jsem ho pro vás pánové,zachytil fukcí Výstřižek-Uložit tento soubor?-Ano).Když se muj tep začal vracet k normálu,rozkliknul jsem-Zobraz nové přispěvky a v tu chvílku hrozilo mé zhroucení.Nejen,že Syn Nejvyššiho neodešel,ale naopak byl v pul sedmy ráno, rozlezlej ve všech vláknech jak fši na Urajině..................vzbudil jsem se celej propocenej.Spustil jsem rozklepaná kolena z postele a pomalu se šoural do kuchyně,uvařit si pekelnýho turka.V hale ležel na zemi rosypanej popelník a nakoplej pes na mne neduvěřivě civěl zpod radiátoru......tak nevím,byl to sen?

post-4087-004517300 1299068443.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...