Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

dneska jsem nemohl mezi 4-7 ranni spat, ale pracoval jsem... chvilemi... proto asi par mych prispevku bylo takhle koncentrovanych...?

ale neodchazim, neboj, jsem jeste na asi sesti hodinkovych forech a stiham, tak neni duvod, neboj :D

 

jetli už tě na těch zbylejch pěti forech prokoukli a projevil si se jako tady,tak se nedivim,že v noci nespíš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale neodchazim, neboj, jsem jeste na asi sesti hodinkovych forech a stiham, tak neni duvod, neboj :D

 

A nejhorší na tom všem je, že začaly docházet nejen IP adresy, ale i volný prostor na internetu. Sakra, Kibi, zmenšuj ty fotky a uber na kvantitě focení, nebo nám ten virtuální svět bude brzo malej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžu si za to sám, chystal jsem se Kibimu pogratulovat k jubilejnímu 10 000 příspěvku, bohužel včera jsem na to zapoměl, takže jsem to prošvihnul o 101 příspěvek... dodatečná gratulace k prvnímu místu a skvělým skoro 2%, které tvé příspěvky na tomto fóru zabírají :notworthy: , doufám, že i na těch 5 dalších fórech vedeš...:rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebuď zlý ještě jsou nějaké rezervy

 

http://www.kibi.borec.cz/

 

A je to v pytli, už je zle, tohle mi to po kliknutí na link napsalo:

 

Access Denied (content_filter_denied)

For reasons of ethical policy, the B********* concern prohibits access to this URL.

For assistance, contact your network support team.

 

Přestaň mi posílat takové prasárny, ty ošklivý kluku!!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne to pripada jako... strach... z neznameho, z konkurence, z toho, ze uz nebude Ten Jediny Pravy Chronomag... ono vydrzet to neustale navazeni se exlidru do kazdeho, kdo dela neco smysluplneho... je to nekdy opruz... Posted Image

co tu bude dal, ukaze cas, nabizim spolupraci na propagaci...

Tohle spis pobavilo. Potesilo by, kdyby si ho na nosime-hodinky nechali uz naporad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

no nic, asi je tu zvykem resit spory zverejnovanim osobnich dat - zacnes, ypo nebo mam ja? adresu a tak? :)

 

jako, že je brácha velkej piňdour - to jsou ty osobní data ? - fajn, klidně začni, já se nemám zač stydět, ale buď obezřetný ;) Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...