Jump to content

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]

jankoxxx
 Share

Recommended Posts

dekuju :) ehm, no... proste jinde... :)

chronomagovi jsem se nabizel s clankama, ale ty si preklada safi, o fotky taky nestoji, tak proste jinde.... a neni to fuk? ;)

Tak to bych řekla, že mají i smůlu, že nechtějí ani tvé fotky - vypadá to, že focení moc nerozumí :smile_anim:

Musíš se pořád tak chlubit? Mě vycházejí články pravidelně, už dávno, a vidíš někde, že bych to inzeroval? :suicide_anim:

Jsi můj oblíbený autor. :smile_anim: Edited by HonzaX

Druhé místo dcery na halových přeborech Prahy st. žactva na 800m. První závod ve starší kategorii - měla z toho strach, ale dobře to dopadlo :clap:

Pavle, tak to urcite potesi, krasny vysledok. Je to jej hlavna trat? Alebo ma radsej este dlhsie?

Druhé místo dcery na halových přeborech Prahy st. žactva na 800m. První závod ve starší kategorii - měla z toho strach, ale dobře to dopadlo :clap:

Pekne :) aký čas stačil na druhé miesto?

Potesila me dnesni vecere, meli jsme bulgur s cockou. A to bych nebyl ja, abych si obcas taky trochu nezahresil - takze sem si na to nakrajel i kousek tofu.

Sice jsem si musel najít na wiki, co to ten bulgur je, ale vypadá to dobře, závidim. Já jsem sám doma, tak mi pani včera udělala guláš a koupila pivo (!!!), ale proti bulguru to asi nebylo nic moc. Nemluvě o zdravotní stránce, že.

Dík za gratulaci.

to Jakubisko: Hodinek má více. Několikery Casia, Nike, Hallo Kitty, jednu limitku k výročí Warner Bros apod. Zatím nic moc, samé quartzky. Hodinky se jí ale líbí. V sobotu jdeme spolu na výstavu "Orloj výročí 600" Na sraz bych ji vzal, bohužel v sobotu dopoledne máme oba závod, tak někdy jindy :)

to StanoBare: Běhá raději delší. Nejvíc na závodech ale běhá těch 800m a 1500m. Pak přespoláky, ty bývají i delší. Dvakrát zkusila i závod na 5km.

Sice jsem si musel najít na wiki, co to ten bulgur je, ale vypadá to dobře, závidim. Já jsem sám doma, tak mi pani včera udělala guláš a koupila pivo (!!!), ale proti bulguru to asi nebylo nic moc. Nemluvě o zdravotní stránce, že.

No, vono s tim bulgurem je to tak trochu jako treba s behanim. Celou dobu, co bezis, te to vlastne s ere, ale pak z toho mas dobrej pocit.

Teda ne, ze bych nekdy bezel, to si jen predstavuju.

EDIT: Koukam, ze se s tim behanim pekne doplnuju s PavlemK, hehe.

Milisi, to není pravda s tím během, mě s..e jenom první kilák (mám to do kopce). Pak už se jenom kochám :smoke:

Ale proč sem píšu: Dneska jsme si domů pořídili nové peřiny, délku 220 cm - paráda i pro normálně rostlé lidi, dá se do toho úžasně zachumlat.

• adasek locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...