Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Fčera mě potěšila moje drahá lepší polovina. Chtěl sem prodat Sumýše, z důvodu finanční potřeby na servis mých mazlíků "B", ale bylo mi laskavě odsypáno z dodinného pytlíku!!:smile_anim: :smile_anim: Takže zklamu místní předběžné zájemce, Suma zůstávají doma:angel:

 

Edit: Teď mě tak napadlo... jesti ona je nechce pro sebe..:crying_anim02: :crying_anim02:

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oběd v "číně", během něhož si vedle nás sedla skupinka lidí autobazarnického vzhledu a jednání, přičemž oba pánové na kraji stolu měli fejky Breitlingů (BfB s "turbem" na šestce). Protože jsme o chvíli později začali s kolegou řešit hodinky a fejky a kolega se ptal, jak se takové poznají, řekl jsem: "No jestli chceš vidět fejky Breitlingů v kategorii do 3 tisíc kaček, tak se podívej k vedlejšímu stolu." Výraz obou chlapíků nás neskonale pobavil.

 

No... a pak jsme radši zaplatili a odešli :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oběd v "číně", během něhož si vedle nás sedla skupinka lidí autobazarnického vzhledu a jednání, přičemž oba pánové na kraji stolu měli fejky Breitlingů (BfB s "turbem" na šestce). Protože jsme o chvíli později začali s kolegou řešit hodinky a fejky a kolega se ptal, jak se takové poznají, řekl jsem: "No jestli chceš vidět fejky Breitlingů v kategorii do 3 tisíc kaček, tak se podívej k vedlejšímu stolu." Výraz obou chlapíků nás neskonale pobavil.

 

No... a pak jsme radši zaplatili a odešli :D.

 

hezká historka ze života:-D

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak v rámci profesní deformace jsem si na Blackbirdu kontroloval šroubky lunety. Všechny měly rezervu a šroub na indexu "S" byl povolený úplně. Tak jsem to dotáhl a nic neztratil. Ten index už fakt plandal a šroub byl vytažený cca na otočku a půl. Je dobrý průserům předcházet ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

potěšilo mě, že jsem jel letos poprvé městskou dopravou, zaplatil vstupné (myslím 26) a 10 zastávek měl výborné představení zpívajících pubertálních cikánů, byl to zážitek srovnatelný s výletem na Kokořín - já se nedívím, že je nikdo nemá rád - neumějí se toitž chovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stravil jsem vikend v Nemecku s kamarady a jsem potesen, ze kousnuti mambou se dalo prezit a ted uz je uplne v pohode.

 

 

To byl tvůj kamarád, kterýho kousla? Nějak mi to není jasný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...