Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Dnes me zatim nejvic potesil vykon Karla Abrahama v Moto2 ve Valencii super jízda,skvele .

Sikovny kluk to je,jen mam trochu strach co snim udela prechod do MotoGP

 

Jo, bylo to skvělý. Abaja dnes udělal radost spoustě lidí, včetně mě :notworthy:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psici to zrejme posbiraji a potom to my sezereme ... akorat me by vrazdeni asi zadne poteseni nedelalo, ale zas, nekdo to odrit musi ...

 

Já jsem taky na tohle "outlocitnej" a tak si své lovecké pudy vybíjím při rybolovu, 99% metodou "Chyť a pusť".. Zrovna před 14 dny na závodech jsem za 4 hodiny vytáhl 6 štik a cca 15 okounů, vše jsem pustil zpět.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

Na počest Abáji a jeho dnešního super výkonu jsem se jel projet, a jestli to nevods..u s rýmou, tak to bude úspěch. Už je halt kosa.

Upraveno uživatelem milosklikar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bažantnice nemá s přírodou nic moc společnýho. Takže ani ochrana ani likvidace. Jen trochu drsnější střelnice.

 

A z těch 300 kusů si něco koupí lovci, něco psovodi, něco honci a zbytek jde do výkupu. Takže i přes pochybující řeči tady, naše včerejší komerční zábava dala vydělat a najíst kamarádům a dalším asi dvaceti lidem, který by jinak byli na UP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

...že jsme včera na bažantím honu kromě výbornýho slunečnýho počasí měli i slušnou mušku a ve čtyřech dali 300 ks ptáků při spotřebě 800 ks munice.

 

Hlavně si těma hnidopichama nenech zkazit radost z lovu! Inspiroval si mě a hned jak budu mít čas, tak se vrhnu na zkoušku z myslivosti abych mohl taky lovit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně si těma hnidopichama nenech zkazit radost z lovu! Inspiroval si mě a hned jak budu mít čas, tak se vrhnu na zkoušku z myslivosti abych mohl taky lovit :)

 

Čoveče Tado, nikdy jsem proti Tobě nijak moc neútočil, ale tohle už by možná chtělo nějakého terapeuta.. :sad01_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Čoveče Tado, nikdy jsem proti Tobě nijak moc neútočil, ale tohle už by možná chtělo nějakého terapeuta.. :sad01_anim:

 

Co? Že chci pokračovat v rodinné tradici, když u nás všichni byli myslivci a lovci? A to, že mě bandicoot inspiroval, abych se začal věnovat myslivosti? Nechápu... Já mám rád zvířata a přírodu, ale nemyslím si, že by se zvířata nesměla jíst...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem ten Bandaskou si pochvalovanej masakr nechtěl komentovat ale nedá mi to. Nemám nic proti žraní bažantů ani proti páchání dobra vůči nezaměstnaným spoluobčanům, ale tak nějak si neumím představit kvalitu toho střílení. Když jdu na jednoho jelena, jedno prase, jednoho psa nebo jednu kočku, dám si zřejmě záležet na kvalitě zásahu. Ale masakruju-li 100 zvířat za pár hodin, tak asi ta kvalita zásahů nebude nic moc. Takže si představuju, kolik bažantů (800 ran vs. 300ks), s ustřeleným čímkoli, chcípá třeba ještě teď někde v křoví... Sem fakt tak outlocitnej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

Já už jsem ten Bandaskou si pochvalovanej masakr nechtěl komentovat ale nedá mi to. Nemám nic proti žraní bažantů ani proti páchání dobra vůči nezaměstnaným spoluobčanům, ale tak nějak si neumím představit kvalitu toho střílení. Když jdu na jednoho jelena, jedno prase, jednoho psa nebo jednu kočku, dám si zřejmě záležet na kvalitě zásahu. Ale masakruju-li 100 zvířat za pár hodin, tak asi ta kvalita zásahů nebude nic moc. Takže si představuju, kolik bažantů (800 ran vs. 300ks), s ustřeleným čímkoli, chcípá třeba ještě teď někde v křoví... Sem fakt tak outlocitnej?

 

vem si lexaurin...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...