Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

...nechcípá. Psi to najdou. Navíc to bylo v osmi lečích a mnoha párech očí. To člověk ví o každým zásahu... a místě dopadu...

 

Napadat mě za honosnou zábavu na fóru předražených hodinek, aut, pití, je sranda :)

 

Já tě nenapadám, jinak tě mám za docela slušnýho člověka. :) S těma psama mně to nedošlo, ok. Nejsem žádnej lidumil ale zabíjení jako zábavu nechápu, to je celý.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ale to je celkem rozumný OT. Prostě diskuze k tématu, který nepochybně je kontroverzní.

 

Někdy u piva si můžeme popovídat o emocích jaký to je zmáčknout spoušť na srnce, za tepla vyvrhovat... Je to divný, i slušný člověk může podlehnout :)

 

I když souhlasím, že by tu asi primárně měly být jen výlevy radosti bez dalších komentářů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Někdy u piva si můžeme popovídat o emocích jaký to je zmáčknout spoušť na srnce, za tepla vyvrhovat... Je to divný, i slušný člověk může podlehnout :)

 

Člověk lovil od počátku věků, tudíž je přirozenější lovit, než nelovit... Ale to oba asi chápeme stejně.

 

Ale je pochopitelné, že někomu se může zdát 300mrtvých bažantů na jednom místě hodně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ale to je celkem rozumný OT. Prostě diskuze k tématu, který nepochybně je kontroverzní.

 

Někdy u piva si můžeme popovídat o emocích jaký to je zmáčknout spoušť na srnce, za tepla vyvrhovat... Je to divný, i slušný člověk může podlehnout :)

 

I když souhlasím, že by tu asi primárně měly být jen výlevy radosti bez dalších komentářů.

 

Ale jo, já ty emoce chápu. Ale kdybych rád píchal patnáctky, nechal bych si to pro sebe, i když vo nic nejde.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ale to je celkem rozumný OT. Prostě diskuze k tématu, který nepochybně je kontroverzní.

 

Někdy u piva si můžeme popovídat o emocích jaký to je zmáčknout spoušť na srnce, za tepla vyvrhovat... Je to divný, i slušný člověk může podlehnout :)

 

I když souhlasím, že by tu asi primárně měly být jen výlevy radosti bez dalších komentářů.

 

Bandi, já myslivce v podstatě nesnáším (někdy můžeme probrat proč :) ), ale vím, že seš slušnej člověk, takže jsi v mejch očích trošku tu statistiku těch divnejch, kdyžtojenomtrochujdetakvožralejch zelenejch panáčků, co střílej po všem co se hýbe, vylepšil. :)

 

 

Člověk lovil od počátku věků, tudíž je přirozenější lovit, než nelovit... Ale to oba asi chápeme stejně.

 

Ale je pochopitelné, že někomu se může zdát 300mrtvých bažantů na jednom místě hodně...

 

Tado, většinou se tě snažím, v zájmu vlastního zdraví, nekomentovat, ale někdy mám pocit, že by tě měli vydávat knižně... :sad01_anim: Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... někdy mám pocit, že by tě měli vydávat knižně...

 

Já bych spíš navrhoval ústavní léčbu.

 

 

EDIT: Blbý je, že ikdyž má člověk někoho na ignore listu, v citacích ty žvásty vidí.

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Ano, mnohem etičtější je žrát krávu nebo prase, který chcípli aniž by poznali denní světlo... Zabijou je proudem, rozřežou pásovou pilou a zabalej do plastiku... Přecejenom, zabil jí někdo jinej, tak to nebolí...

 

Kalifx: O myslivcích si taky myslím svoje, u zkoušek jsme měli 2 a byla to síla, ale zrovna bandicoota bych taky nepodezříval z toho, že s puškou po lese hubí vše, co se hne, bez toho aby se obtěžoval s identifikací cíle...

Upraveno uživatelem Tada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, mnohem etičtější je žrát krávu nebo prase, který chcípli aniž by poznali denní světlo... Zabijou je proudem, rozřežou pásovou pilou a zabalej do plastiku... Přecejenom, zabil jí někdo jinej, tak to nebolí...  

 

 

 

Proč tak dramaticky, skoro mám pocit, že si vegetarián. 

 

Edit - celorepublikový sraz ale mluvil jinak, že.

Upraveno uživatelem thesis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Proč tak dramaticky, skoro mám pocit, že si vegetarián. 

 

Edit - celorepublikový sraz ale mluvil jinak, že.

 

Snažím se dramaticky a teátrálně poukázat na nesmyslnost kritizování etického lovu, kterým myslivost je. Když kritizuju myslivce, neměl bych tuplem jíst maso ze supermarketu, kde je ta etická stránka věci je naprosto neetická.

 

Já sežeru všechno, co je k jídlu, ať to leze, létá nebo škemrá o milost :evil2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snažím se dramaticky a teátrálně poukázat na nesmyslnost kritizování etického lovu, kterým myslivost je. Když kritizuju myslivce, neměl bych tuplem jíst maso ze supermarketu, kde je ta etická stránka věci je naprosto neetická.

 

Nedá mi to. Myslivci mi nikdy nevadili. Baví je to, starají se, chutná jim to...potud v pohodě. Horší bylo, když mi jeden známý říkal, jak má nemožnou manželku. Šel na srnce, střelil a s velkou slávou ho donesl domů. Protože žena byla "čerstvá" a netušil co přijde. Ona ho seřvala, že nějaký mrchy z lesa žrát nebude atd. No a on se n....l a vyhodil ho do popelnice. Celého. Říkal to idiot jako by byl největší chlap pod sluncem a jak to ženě natřel. Ale u mne stoupl z myslivce na totálního debila a idiota. Takže asi tak. No a 300ks v bažantnici? Nebylo by lepší zajít na asfalťáky? Jinak je mi to vlastně fuk...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

pete: Ano, takové nakládání se zvěřinou a jídlem obecně je neomluvitelné a ještě se tím chlubit... Hele, pokud se ti bažanti snědí, tak proč ne? Bažantů je snad ještě dost. Já bych třeba nedokázal zastřelit lišku, protože je roztomilá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...