Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

pete: Ano, takové nakládání se zvěřinou a jídlem obecně je neomluvitelné a ještě se tím chlubit... Hele, pokud se ti bažanti snědí, tak proč ne? Bažantů je snad ještě dost. Já bych třeba nedokázal zastřelit lišku, protože je roztomilá :)

 

Jak říkám, jinak je mi to jedno. Mám hodně známých, kamarádu a dokonce příbuzných u myslivců. Vím jak se o zvěř chodí starat, jak nosí pytle s krmením do lesa, prostě v pohodě a ten lov na podzim je jen odměna za dobré hospodaření. A když se to pak sní, tak jedině dobře. Takže v klidu a pohodě, každý máme své koníčky...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Jak říkám, jinak je mi to jedno. Mám hodně známých, kamarádu a dokonce příbuzných u myslivců. Vím jak se o zvěř chodí starat, jak nosí pytle s krmením do lesa, prostě v pohodě a ten lov na podzim je jen odměna za dobré hospodaření. A když se to pak sní, tak jedině dobře. Takže v klidu a pohodě, každý máme své koníčky...

 

Myslím si, že jsi projevil velice zdravý názor člověka, který je schopný se na věc podívat z více stran a to mě potěšilo! (Aby to nebyl OT)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyžtojenomtrochujdetakvožralejch

 

To už taky není co bývalo - nejvíc zranění a úrazů je na společných lovech/honech - dnes je policejních kontrol takovýchto akcí celkem dost a kdyby na nich byly nálezy pozitivní, piš si, že v médiích by to bylo obratem, média myslivce milují, jsou vděčným tématem v kategorii "nepřítel".

Policejní kontroly, které jsem zažil, byly velmi důkladné, od dýchání, přes prohlídku všech papírů až po kontrolu způsobilosti zbraně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je relevantní připomínka. Když já to tady beru tak trochu jako že jsem mezi kamarády a tak i tady si občas dovolím odkrýt nekonformní stránky své duše.

 

No nedávno si tu v nějakém vlákně psal o tom, jak se tady opravdu známe/neznáme, jsme/nejsme kamarádi či něco podobného. Už to nedám přesně dohromady.

Tak sis teď trochu naběhl, no. ;) Ale co by sme byli za kamarády, kdyby sme Ti neřekli pravdu do virtuálních očí, ne? VRAHU !!! :D

 

P.S. Pohoršení nad "masakrem" bažantů nesdílím a jsem si jist, že po patřičné kulinářské úpravě přinese vaše konání spoustu potěšení mnoha lidem. Mě např. rozhodně pečený bažant neurazí.

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba tadyta lištička z Antikrista je príma :)

 

Ty vole to je psycho...Mam ten film doma uz pres pul roku a jako otci malych deti mi stacil zacatek. Pak jsem to vypnul a dodnes sbiram silu to dokoukat. Podzim bude idealni.

Edit: Šéfovo letadlo opustilo Ruzyň směr Zürich a Shanghai. Juchúúú mám od něj na týden pokoj (i když bude prudit z Blacberry)

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treba to dorazit, je to urcite silny film aj ked silna tazoba. no stoji za to ako vacsina Trierovej tvorby.

 

Ty vole to je psycho...Mam ten film doma uz pres pul roku a jako otci malych deti mi stacil zacatek. Pak jsem to vypnul a dodnes sbiram silu to dokoukat. Podzim bude idealni.

Edit: Šéfovo letadlo opustilo Ruzyň směr Zürich a Shanghai. Juchúúú mám od něj na týden pokoj (i když bude prudit z Blacberry)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

A vrátila Ti papíry Posted ImagePosted Image ?

 

Ne, to má v moci Olomoucký magistrát :) Tahle paní v Nymburce má na starost můj zbrojní průkaz, nákupní povlení na zbraň kategorie B a průkaz zbraně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Jsem se pro jistotu připravil KLIK  :D.

 

To je správný a ještě lepší značku než budu mít já :pokey:

 

EDIT: Možná bychom si mohli založit nové téma o zbraních, tentokrát ale s pravidlem, že kdo tam chce psát msí být držitelem zbrojního průkazu, aby tam byl klid a diskuse na úrovni, to by mě taky potěšilo...

Upraveno uživatelem Tada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je správný a ještě lepší značku než budu mít já  :pokey:

 

EDIT: Možná bychom si mohli založit nové téma o zbraních, tentokrát ale s pravidlem, že kdo tam chce psát msí být držitelem zbrojního průkazu, aby tam byl klid a diskuse na úrovni, to by mě taky potěšilo...

 

Jak chceš prověřit kdo má a nemá zbrojní průkaz ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je správný a ještě lepší značku než budu mít já :pokey:

 

EDIT: Možná bychom si mohli založit nové téma o zbraních, tentokrát ale s pravidlem, že kdo tam chce psát msí být držitelem zbrojního průkazu, aby tam byl klid a diskuse na úrovni, to by mě taky potěšilo...

 

A co kdyby ses presidlil na forum strelcu a neotravoval s tim tady?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...