Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Doma nás potěšilo, že náš říjný mladý samec freťák dostal odpověď na inzerát a zítra přijede mladá říjná samička na fretčí svatbu. :rolleyes:

Kéž by to tomu našemu tajtrdlíkovi na chvíli zklidnilo hormon; my už si nějak zvykli, ale kdo má pořád dávat pozor, aby byly zavřené dveře, kdo před jeho útoky má pořád hlídat naši starou fretčí babku, útočí na ni jak na nějakou sexuchtivou mladici... a když je večerní procházka pod 3/4 hoďky, tak se tváří ukřivděně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mě potěšil dárek od manželky ke svátku - Recitál speciál Michala Horáčka. Franta Segrado, Ondra Ruml, Lenka Nová a Rut Horáčková a jeden Ital a malá kapela s Petrem Maláskem za klavírem - Paráda!!!:-) Před koncertem sklenka vína a po něm pár piv - pěkně strávené sobotní odpoledne a podvečer:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Wanderer se trefil a přesně popsal, Messerschmitt 109, verze G2, i když ten spodní panel je dělaná na verzi s přetlakovou kabinou. Bohužel pouze novovýroba a dvakrát bohužel trošku dojebaná, klasické dodo. Chce to upravit, aby to bylo jak se patří.

Kdes na to sehnal výkresy? Pár jsem jich od Messerschmitta viděl a to byla radost pohledět na německou preciznost. Přístroje do toho máš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem zkoumal jídelní lístek jedné nejmenované restaurace. Z nabídky cirka 30ti jídel, u každého minimálně 1 až 5 uvedených alergenů. Pouze u vepřového kolena na pivu, s bramborem a okurkem, nic. A na večeři bude čerstvá řeřicha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem zkoumal jídelní lístek jedné nejmenované restaurace. Z nabídky cirka 30ti jídel, u každého minimálně 1 až 5 uvedených alergenů. Pouze u vepřového kolena na pivu, s bramborem a okurkem, nic. A na večeři bude čerstvá řeřicha.

Řeřicha s vepřovým kolenem a bramborem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...