Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Návštěvník maxigabrielg

Jestli je v neděli někde otevřeno nebo,je mi celkem buřt.Ale určitě mi vaděj sekačky,pily,bouchání a ostatní činnost na zahradách.Nebo když u mamky,která bydlí v paneláku,ňákej vocas od rána vrtá.

velky suhlas!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Dneska jsem prožil dost prima odpoledne.

V rámci oslavy kulatých narozenin, se setkala parta šesti "starejch kamarádů".

Už ani nepamatuju, kdy jsme se takhle setkali naposled.

Fakt paráda!

hlavne aby si to este rano pamatoval!!! :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak by to mělo vypadat až to bude hotové?

Vypadat by to mělo zhruba takhle - komplet to co je na fotce

post-3688-0-59978200-1425890086_thumb.jpg

 

Kdes na to sehnal výkresy? Pár jsem jich od Messerschmitta viděl a to byla radost pohledět na německou preciznost. Přístroje do toho máš?

 

Něco jsem trochu paradoxně sehnal z USA, ale obecně je to problém. Přístroje více méně mám, až na ty největší špeky, jako Führertochterkompass a Fahrgestelltvierlampengerat - německé slovní soupravy jsou supr :D. Horší bylo sehnat ty ostatní věci z interiéru, jako podlahu, pojistkovou skříň, ovládání plynu atd....noční můra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Me dneska fakt potesila pozvanka pro me a muj hvezdolet na letosni rocnik tehle parady: http://www.meinbezirk.at/hoersching/chronik/30-treffen-des-mercedes-benz-sl-club-austria-im-schlosspark-in-laxenburg-d555064.html

Pri pohledu na ty fotky se tesim jak malej jarda  :newyear:

tak to bude parada!!!

super, to ta chapem!

prajem krasne zazitky a potom poprosim foto, vela vela..... :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadat by to mělo zhruba takhle - komplet to co je na fotce

 

 

 

Něco jsem trochu paradoxně sehnal z USA, ale obecně je to problém. Přístroje více méně mám, až na ty největší špeky, jako Führertochterkompass a Fahrgestelltvierlampengerat - německé slovní soupravy jsou supr :D. Horší bylo sehnat ty ostatní věci z interiéru, jako podlahu, pojistkovou skříň, ovládání plynu atd....noční můra.

 

Tak v tom se bude suprově pařit Il-2 Sturmovik.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me dneska fakt potesila pozvanka pro me a muj hvezdolet na letosni rocnik tehle parady: http://www.meinbezirk.at/hoersching/chronik/30-treffen-des-mercedes-benz-sl-club-austria-im-schlosspark-in-laxenburg-d555064.html

Pri pohledu na ty fotky se tesim jak malej jarda  :newyear:

 

To se ti vůbec nedivím. Musí to bejt nádhera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mě potěšil můj hodinář, když mi vrátil tyto nádhery po GO. Po dlouhých letech, co bez pohybu odpočívaly u kamaráda na půdě, zase krásně tikají. Až mi bude líto je nabídnout do prodeje, ale já je neuživím a je mi líto je nechat v bedně...

 

post-33556-0-17126800-1425925317_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadat by to mělo zhruba takhle - komplet to co je na fotce

Bf109G2.jpg

 

 

Něco jsem trochu paradoxně sehnal z USA, ale obecně je to problém. Přístroje více méně mám, až na ty největší špeky, jako Führertochterkompass a Fahrgestelltvierlampengerat - německé slovní soupravy jsou supr :D. Horší bylo sehnat ty ostatní věci z interiéru, jako podlahu, pojistkovou skříň, ovládání plynu atd....noční můra.

Tak on Dolfi mal nakoniec aj dceru, hej? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Dnes mě potěšil můj hodinář, když mi vrátil tyto nádhery po GO. Po dlouhých letech, co bez pohybu odpočívaly u kamaráda na půdě, zase krásně tikají. Až mi bude líto je nabídnout do prodeje, ale já je neuživím a je mi líto je nechat v bedně...

 

attachicon.gifruhla.jpg

boze, moje prve digitalky!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

kamarat, ja by som ti ich kludne dal, ale nechap ma zle - to ja som mal taketo hodinky cca 40 rokov dozadu!

prve som mal este z NSR, neviem uz aka znacka, vymodlil som ich z Neckermann katalogu, boli okolo 60 mariek ( mozno si to niekto pametate, takmer vzdy boli v modrej farbe) a potom neskor som z nostalgie kupil v DDR taketo Ruhla model ale vydrzali mi len zopar mesiacov...

potom neskor ma uz zaujali LCD digitalky, mal som pekne TI a aj Orient a potom sa objavilo milion roznych lacnych digi modelov, ale to som uz bol na vojne,  ( cca 1977) a uz som dostal od dedu krasne Heuer hodinky a uz sa mi svet zmenil....

takze sorry....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Gabo chápe pomaleji - on je prostě takový. :angel:  No a jestli je nechce, tak já se hlásím. :goof:

ja som uz tak nauceny, ze kazdy chce aby som mu ja urobil radost, ze som s touto variantou ani nepocital!!! :lol2:

ale aj tak teda podakujem za ponuku, ale ja nie som nejak sentimentalne zalozeny, takze ked sa Mantak potesi, tak sa nejako dohodnite....

on ma rad take divne veci co nikto uz nechce - napriklad Opel

:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...