Přejít na obsah

Prim Letec.ručičky


Doporučené příspěvky

Hele tohle sem vůbec nepatří, patří to do sekce koupím, pokud máš 50 příspěvků. Podívej se sem popř. napiš mail.

 

Kolego v klidu,vzpomeň si na svoje první příspěvky.Byl to jen dotaz kde něco koupit,tak bych to nijak nehrotil. :cheers:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmělý dotaz: vážně na těch obrázkách nic nepoznám, z čeho se tam dá poznat, že je to bastlenice?

 

No luneta je z Parexa, pouzdro také protože to neni chrom, ale nerez a ještě k tomu má zakulacené hrany a pak si myslím že sklíčko je taky z Parexa má ještě folii..

Z toho usuzuji, že i ciferník a ručky jsou taky z Parexa. Takže pro mě bastl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak taky jeden nesmělý dotaz. Pokud nejste velkoodběratelé nebo profesionální hodináři, jak objednáváte solitérní díly z Parexa? Mě pan ing. i přes velmi slušnou prosbu poslal do haj+lu takovým fofrem, že jsem ani nezamrkal. A ještě ze mě stačil udělat úplného idiota.

To třeba v Mavexu, to je jiné jednání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak taky jeden nesmělý dotaz. Pokud nejste velkoodběratelé nebo profesionální hodináři, jak objednáváte solitérní díly z Parexa? Mě pan ing. i přes velmi slušnou prosbu poslal do haj+lu takovým fofrem, že jsem ani nezamrkal. A ještě ze mě stačil udělat úplného idiota.

To třeba v Mavexu, to je jiné jednání.

 

No já jsem si tam objdenával ciferníky, ručky, šroubováčky asi za 1500 Kč a neměl jsem žadný problém nejrpve jsem mu napsal mail pak jsem mu zavolal a do 14 dnů jsem to měl doma,

já si myslím, že je asi dost hákliví na otázky typu náhradních dílů prim sport II :gunsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nejste velkoodběratelé nebo profesionální hodináři, jak objednáváte solitérní díly z Parexa? Mě pan ing. i přes velmi slušnou prosbu poslal do haj+lu...

Se nediv, napsat si do velkoobchodu pro dvoje ručičky... to je jako do velkoskladu ovoce a zeleniny pro dva pomeranče :) Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...