Přejít na obsah

Seiko Astron L.E.


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

Je to pěkný, ale za tu cenu bych si už raději koupil Rolex :blow:

 

Rolex, Rolex .... co to sakra je ? ....... aha to je firma těch dvou angličanů co se pokoušeli dělat kvalitní hodinky a proto emigrovali do Švýcar ...... a tam se to konečně trochu naučili - ha ha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

YPO rozumím Ti, jsou krásný! Změna data za jednu dvoutisícinu sekundy mě sice až tak nebere, ale ta vteřinovka s vláskem umožňující bezchybné lícování indexu s vteřinovou ručkou je supr. Za těch 40 let se krásně vyvinuly. Pro někoho, kdo na ty Grand Seika není schopen došetřit, začne být otázka akceptování quartzu možná zajímavá. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

vteřinovka s vláskem umožňující bezchybné lícování indexu s vteřinovou ručkou je supr.

 

dokonce to umí i vyfotit :)............. a vypadá to, že číselník bude řádně vyhulenej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

uf, také bych je chtěl vidět ... protože na fotce to vypadá nepřístojně.. hodinky ve spojení s tou cenou :) Alespoň subjektivně, pro mojí osobu :)

 

tady si alespoň můžeš být jist, že cena dlouho zůstane, třeba ve srovnání s quartzovým breitlingem za stejné peníze - je to předmět pro fandy a sběratele značky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tomhle mi nezbývá, než ti věřit :-) Dokonce mě tvoje nadčení pro Seiko donutilo zvednout velectěnou p..el a dojít se podívat na Seiko Ananta (snad ten název nekomolím)... Musím se přiznat, že tam jsem prostě nedokázal pochopit proč to stojí takovou šílenou raketu .. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Musím se přiznat, že tam jsem prostě nedokázal pochopit proč to stojí takovou šílenou raketu .. :-)

 

no vidíš a já si pořád myslím, že to je levný - kdyby ten stroj implementoval rolex do svých ocelí tak by to stálo jako malý porše - ananta je dělaná sakumprásk v ruce - prostě to nepadá z pásu jako knedlíky v knedlíkárně :) (rolexárně) :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vidíš a já si pořád myslím, že to je levný - kdyby ten stroj implementoval rolex do svých ocelí tak by to stálo jako malý porše - ananta je dělaná sakumprásk v ruce - prostě to nepadá z pásu jako knedlíky v knedlíkárně :) (rolexárně) :D

 

No vidíš, tohle nevěda, nepoznal jsem to :D Já to ale nechápu ani u Rolexu.. resp.tam to chápu o maličko víc, bo to má ten zmiňovaný machrindex :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

YPO - kvarcovy Breitlingy si drzi svoji cenu docela dobre, takovy B-1 se za chvilku budou prodavat za cenu vyssi nez kdysi byla retailovka, mozna tomu tak je uz dneska, jen nemam stary ceniky pro porovnani ;)

 

já se v tom nevyznám, ale jestli sou 30let starý tak je to docela možný :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se v tom nevyznám, ale jestli sou 30let starý tak je to docela možný :D

 

Cca 11, vyroba B-1 zacala v roce 1999 ;) Vetsinou jsou ale k prodeji modely z let 2000-2003 ;)

 

Abych nebyl OT, ty Seika vypadaji docela dobre, sice bych za ne ty penize nedal, ale nazivo bych je videl rad, po tom co jsem mel chvilku ty maly GS, tak se muj pohled na Seiko trosku zlepsil, jen by to chtelo nejaky modely okolo 41+ mm a aby nestaly +/- kilo, pak si dokazu neco takovyho predstavit, ale az za dlouho, az nebudu potrebovat mit hodinky s kridelky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Cca 11, vyroba B-1 zacala v roce 1999 ;) Vetsinou jsou ale k prodeji modely z let 2000-2003 ;)

 

 

 

člověče abych byl fér tak jsem gúglil a vypadla na mě anonce od mrakodrapa za 35t, který se prodaly x neprodaly, nevím - a pak ebay - nejdražší za 3800usd - teda "chtěl by" 3800usd - myslím, že srovnáváš nesrovnatelné - nicméně, abych tě uklidnil tak bych si Astron za 100t taky nekoupil a to jsem dost velkej blázen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super kousek. Pouzdro mi sice pri pohledu zvrchu uplne 100% nesedi, ale z boku je to prdacka japonska katana, coz se mi u Seiko modelu moc libi. Cifr je jako u GS naprosta lahudka, to ti japonci fakt umi. Skoda toho kvarcu, prestoze bez neho by ty hodinky postradaly smysl (takze tahle veta je trochu oxymoron :)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vetsina cen je dnes okolo 2300 - 3000 USD, v roce 2000 mohly stat asi stejne.. fakt je ten, ze jsem je chtel nedavno kupovat a docela me to prekvapilo, protoze pred cca rokem nebo dvema jsem tu jedny sam prodaval za myslim 30 nebo 31 tisic.. holt casy se meni a ted je, soude i podle ohlasu v prodejne-nakupnich sekci v zahranici vetsi zajem koupit je nez prodat.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Vetsina cen je dnes okolo 2300 - 3000 USD, v roce 2000 mohly stat asi stejne.. fakt je ten, ze jsem je chtel nedavno kupovat a docela me to prekvapilo, protoze pred cca rokem nebo dvema jsem tu jedny sam prodaval za myslim 30 nebo 31 tisic.. holt casy se meni a ted je, soude i podle ohlasu v prodejne-nakupnich sekci v zahranici vetsi zajem koupit je nez prodat.. ;)

 

no hele mužeme to vyzkouset - kup je za 70 a pak je za měsíc (obvyklá doba):D tady zkus prodat - he he - na kolik tipuješ ztrátu ? .... já tipuju, že za 25t se po nich zapráší do dvou minut a za 30t do dvou dnů Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...