Přejít na obsah

Ikony hodinkové historie


Viktor

Doporučené příspěvky

ani se mě neptejte, co tam opravdu, ale opravdu chybí ..... :D

 

Ale je to myslím vcelku ucelený názor, odpovídá tomu, že jde o nejznámější a nejúspěšnější modely, co se vyrábí řadu desetiletí bez podstatné změny. Už jsem tu se s onisanem o něco podobného pokoušeli a dopadlo to hádkou o to, co je to ikona, lidi si to pletli s vynálezem, prvním modelem svého typu, což to není. Fifty fathoms, glycine airman a oris pointer date či movado museum například by se tam ale u mě určitě taky vešly, do druhý desítky, že :)

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani se mě neptejte, co tam opravdu, ale opravdu chybí ..... :D

 

Ale je to myslím vcelku ucelený názor, odpovídá tomu, že jde o nejznámější a nejúspěšnější modely, co se vyrábí řadu desetiletí bez podstatné změny. Už jsem tu se s onisanem o něco podobného pokoušeli a dopadlo to hádkou o to, co je to ikona, lidi si to pletli s vynálezem, prvním modelem svého typu, což to není. Fifty fathoms, glycine airman a oris pointer date či movado museum například by se tam ale u mě určitě taky vešly, do druhý desítky, že :)

 

Cigi nemas nahodou nekde zazalozkovany to vlakno, celkem rad bych se do nej opet podival, taky jsem tam myslim svuj pohled napsal a docela by me zajimalo co to bylo ;) Kazdopadne tahle desitka mi prijde rozumna, zatim jsem taky na trech kouscich, tak uvidime kdy dovrsime vsichni tu desitku :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cigi nemas nahodou nekde zazalozkovany to vlakno, celkem rad bych se do nej opet podival, taky jsem tam myslim svuj pohled napsal a docela by me zajimalo co to bylo ;) Kazdopadne tahle desitka mi prijde rozumna, zatim jsem taky na trech kouscich, tak uvidime kdy dovrsime vsichni tu desitku :D

 

a to si povsimni, ze Breitling je zminen jako prvni :))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Nevim, co myslite s tim El Primero. Ktery model od zenithu s timdle strojkem je tak mezi lidmi obecne znamy? Nejvic asi paradoxne daytony ... a panerai proste mezi hodinkami vsemi  poznavanou ikonou je ...

 

A který model Panerai je mezi lidmi obecně známý ?

 

Edit - konkrétně já neznám ani jeden.

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...