Přejít na obsah

Svině z Timeparadise


miccalek

Doporučené příspěvky

díky za zkušenost, ten nápad s otevíráním nových účtu a mařením aukcí se mi moc líbí, mám problémy s jedním prodejcem z NY, koupil jsem trika pro kamaráda a nedorazily, z vlastní neopatrnosti jsem deadline na paypal i ebay prošvihl, tak zkusím ještě tohle...

 

Rozhodně to zkus, protože to může pomoct, jelikož mně v pátek přišel dopis z celnice, že hodinky už jsou u nich! :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Je to divné, ale pro některé hodinky nemají v Shipping options udanou Českou republiku. Pokud psal, že bude poštovné 28USD (čiže jejich standartní částka), jednoduše si změň v ebay účtu primary adresu na nějakou emerickou třeba (tam, myslím posílá u všech hodinek) a při placení v paypalu uveď svoji adresu a pro jistotu mu to napiš do poznámky.

 

Jinak co se týče mého případu, hned na začátku problému jsme se domlouvali na tom,ž e mně Luke uhradí polovic nákladů na poštovné k nim, takže zhruba nějakých 15 dolarů. Dušoval se, že jakmile hodinky obdrží, hnedle mně to refunduje. Cheche, samozřejmě ticho po pěšině. To jsem mu taky zmiňoval v těch 4 zprávách. Včera jsem mu teda psal znovu ohledně toho a dnes už pisal, zda-li to budu chtít proplatit ihned nebo mně to pak strhne z přístí objednávky. Tak jsem mu napsal: jelikož mě dali na blacklist, tak další objednávka asi nebude :D

 

Řekl bych, že dal na black list celou ČR. Ono celkově je docela dost prodejců, co má ČR na black listu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu poprosit o troufalý dotaz kde na ebay otevřu "stížnost na ebay". Vždy jsem si myslel že je pouze negativ,neutrál,positiv a jak to tak pročítám asi je ještě stupeň obrany před podáním negativu. Protože občas něco přikoupím, chtěl bych být připraven na nejhorší. Můžu poprosit třeba PrtScr obrazovky. A co prodejci způsobí za problém podání stížnosti na ebay, než to že mu asi příjde email tytyty z ebaye?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když tam otevřeš more actions je to nabídka v listu vyhraných aukcí tak je tam resolve a problem, nebo můžeš přes paypal když si to najdeš v trasakcích tak je to v nabídce

 

Zitra jak bude trocha casu tak na to kouknu. Diky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Jak to tak čtu, co může čekat na hošíka, který touží po jedněch hodinkách, tak se mu snad i vyplatí koupit hodinky od Vás! S oboustranně výhodnou malou přirážkou samozejmě.

Upraveno uživatelem WCB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Jak to tak čtu, co může čekat na hošíka, který touží po jedněch hodinkách, tak se mu snad i vyplatí koupit hodinky od Vás! S oboustranně výhodnou malou přirážkou samozejmě.

 

taky jsem měl na něco od tamtud zálusk, ale jak to čtu a nejen tady tak dám přednost některému prověřenému e-shopu, nebo zdejšímu inzerentovi...Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

miccalek: To je poučný a vyřešil si to bravurně, oni na ty feedbacks hodně dají a zákazníci taky. Jinak myslím, že case by se v takovém případě měl otvírat, protože přesně pro tyhle situace je určenej. Navíc, dobře vyřešenej case/reklamace je pro prodejce taky dobrá vizitka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně to zkus, protože to může pomoct, jelikož mně v pátek přišel dopis z celnice, že hodinky už jsou u nich! :clap:

 

no ja nevim, kdyby se nastvali, tak podaji zalobu k soudu nekde v USA a to by asi nebyla sranda (tipuju ze v podminkach ebaye bude klauzule ze se to ridi pravem USA)..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Problém je v tom, že ten jejich systém ti kvůli jeho nastaveným podmínkám nedovolí přihazovat. A on ti v odpovědi jasně píše, pokud můžeš přihazovat a budeš, tak tě to bude stát 28 babek. Ale ty přihazovat nemůžeš. Takže buď se s ním dohodni, že ty requirements změní tak, abys mohl a nebo máš, obávám se, smůlu.

 

.....a nebo stačí na svém profilu změnit či přidat další adresu,která vyhovuje jím stanovené lokalitě a nastavit ji krátkodobě jako primární adresu,.......pak Tě to bez problémů pustí na nabídky :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Díky za info.Na Ebay už bych hodinky nekupoval,párkrát jsem to v minulosti udělal,naštěstí se mi nestalo to co tobě,ale jen díky tomu,že jsem nic neposílal zpátky.Ale musím říct,že ani jednou z asi 6 nákupů na Ebay jsem nebyl sto% spokojený s tím co přišlo.Do nákupu něčeho dražšího bych tam rozhodně nešel.Poslat někam 50.000,- a pak se klepat co vlastně přijde,běžet s tím na ověření pravosti a zjistit,že jsem nalít,to je moje noční můra.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...