Přejít na obsah

Patek Nautilus 5711


sureshot

Doporučené příspěvky

Díky za odpověď. Moc jsem se nedozvěděl.

Je to jedna z nezaměnitelnejch ikon v hodinářským designu, v kategorii luxusních sportovně elegantních hodinek s integrovaným tahem. Autorem je geniální Gérald Genta. Když jsem před sedmi lety vlezl na chronomag, přišly mi naprosto hnusný. Teď je žeru, ale jsou moc malý pro mou ruku a moc drahý pro mou kešeň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena byla pred jeste peti lety mezi 500-600k. To rozhodne nebylo malo, ale tak nejak to odpovida znacce, historii, kvalite provedeni. Pak se Patek Philippe zacal objevovat v textech raperu a na rukach celebrit a zacalo Nautilove silenstvi. Cekaci doby nekolik let, ceny na sedem trhu 2x vyssi nez v obchode. Poptavka byla proste nekolikrat vyssi nez nabidka. Bily cifernik byl mene zadany, jelikoz puvodni mely cifernik modry. Ted kdyz vyroba bilych byla ukoncena tak se karta obratila a cena bilych vyskocila za par dni o dalsich 25-50%.

Ta cena je samozrejme silena, zenou ji nahoru spekulanti. Uvidime, kde to skonci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc díky za vysvětlení bez urážek.

 

Zajímavé je, že u řady hodinek dochází k výraznému převisu poptávky. Výrobce není schopen ji uspokojit a dochází k výraznému navýšení ceny použitého zboží, které se pak prodává dráž než nové. A to o desítky procent. Výrobce si s tím neumí poradit. Navýšit výrobu asi není tak snadné. 

Další otázka je, zda se za ty inzerované ceny skutečně prodávají, nebo se jen majitelé snaží vydělat a reálné prodeje za tu cenu budou minimální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jedna z nezaměnitelnejch ikon v hodinářským designu, v kategorii luxusních sportovně elegantních hodinek s integrovaným tahem. Autorem je geniální Gérald Genta. Když jsem před sedmi lety vlezl na chronomag, přišly mi naprosto hnusný. Teď je žeru, ale jsou moc malý pro mou ruku a moc drahý pro mou kešeň.

 

Třeba se mi to stane taky. To je celkem rozšířené. Když se v nějakém oboru něco dozvíš, začneš se tím zabývat, líbí se ti něco jiného, než když jsi tomu nerozuměl. Jen doufám, že důvod pak není jen ta vysoká cena. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sam jsi zminil to srovnani s auty, tak v tom setrvej, pokud je ti to blizsi. Dacia vs. Rolls-Royce. Oba delaji auta, maji ctyri kola, volant atd. Tak proc to Dacia dokaze vyrobit za tasku hrusek a Rolls stoji bambilion? Kde je ten rozdil? Navic ta Dacia ma same vyhody...muzes to parkovat pred barakem, vozit v tom psa a jiny bordel, nevadi kdyz to decka poblijou, muzes to drbnout o patnik a sere pes... Jenom magor by si koupil auto nad 250tisic!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba se mi to stane taky. To je celkem rozšířené. Když se v nějakém oboru něco dozvíš, začneš se tím zabývat, líbí se ti něco jiného, než když jsi tomu nerozuměl. Jen doufám, že důvod pak není jen ta vysoká cena. 

Tak, víc než 50 příspěvků je doma, teď ještě počkat do 19 února ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou, vlákno s potenciálem pro kultivovaný nahnání příspěvků odhadl přesně... se koukni, jak jsme mu to s Nickolasem zbaštili :D To by mohla být posila fóra!

Vidím dobře, že jsou to hodinky za cca 1 700 000 kč? Co tu cenu dělá? Jen značka? Kolik by staly, kdyby to byly třeba Mido, nebo Christopher Ward? Zatím nejsem tak znalý značek luxusních hodinek, tak si taky dovolím napsat že se mi nelíbí:-)

 

Z tohto príspevku som už mal tušenie, že to bude Mido al CHW  :lol2:  :lol2:  :lol2: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmyslná pravidla. Nesmyslné příspěvky. Omlouvám se všem.

Ano, potřeboval jsem 50 příspěvků, abych mohl založit inzerát.

Chtěl jsem dát možnost koupit někomu ze zdejších členů hodinky Christopher Ward, které jsem koupil za poloviční cenu ve výprodeji u výrobce, samozřejmě je můžu vrátit, což udělám.

Myslel jsem to dobře, nechtěl jsem nic vydělat.

Promiňte!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přibližně jednou za dva dny se na fóru vyskytne člověk, který poruší pravidla. Divili byste se, ale nejčastější výmluva je: já to myslel dobře. Hned v závěsu je: vždyť o nic nejde. Třetí oblíbená varianta je něco na způsob: napsal jsem to spontánně. Pravda, většina napíše spontálně, ale co .... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-D když si nejsem jistý, tak radši to slovo nepsat a nebo si ho nechat opravit.

Ono dát do krátkého nadpisu, který má dobře vystihovat hodinky: "nové, 50% sleva" je taky docela svéráz. 

@ G.L.: doporučuju přečíst pravidla (pro všechny jsou stejná) a přistupovat tady k tomu luxusu trochu s pokorou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já považuju v obecný rovině za zajímavý, že většina hříšníků ví o podmínce padesáti příspěvků a přehlédne podmínku půlroční registrace, i když je to v jedný větě. Děje se to tak často, že to nemůže být náhoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...