Přejít na obsah

Patek Nautilus 5711


sureshot

Doporučené příspěvky

No ja treba nebyl nikdy moc fanda modrejch 5711, takze se mi tyhle zeleny (nebo i bily) libi vic. Ale krom toho jsem mel stejne vzdy radsi mensiho bratricka Aquanaut. :)

Jinak je uz nejaky info jak dlouho je budou vyrabet? Limitovany nejsou, ale predpokladam ze se jedna o nejaky posledni sbohem rade 5711, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, JoyStick napsal:

přesně tak, ale bližší info jsem zatim nikde nechytil

Neco se da pochytii tady, ale info jak dlouho je budou vyrabet asi nikde neni. Tipuju rok :)

There will therefore be a farewell-series of the 5711, which will be a little different. These watches will be produced soon and will be launched this year

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na stránkách PP píšou, že se dělají do konce roku 2021 a pak finito. Mě se ta zelená líbí tím víc, čím déle na ty fotky koukám. Šance si je koupit v butiku? Asi nulová, když jsem si tam jiné nikdy nekoupil a PP newbie na ně čeká roky. To mi nějak do konce roku 2021 nevychází. Dobrá zprávu pro mou manželku 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na ty zelený na IG a ona to není úplně zelená jak vypadá na fotkách, pod různejma úhlamama je to zeleno-šedo-modrá... Je to fakt zajímavý. A co víc mě překvapilo, že VIP zákazníci si je byli přebrat u PP v ten samý den jako je představili... :D A taky už samozřejmě byli na CH24 ten den... :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jasněže je to o indivindi vkusu, však taky mluvím jenom sám za sebe, jako každý :) Nikomu svoje názory necpu, někdo se mnou bude souhlasit, jiný si bude myslet, že jsem kretén, to je v pořádku :)

Rainbow z mého pohledu má nápad. Už jen ten sourcing a QC použitých kamenů není vůbec prdel. Co za nápad než “hele vole mám v lunetě bagety bo mám víc peněz než rozumu” je na těhle (a obecně na všech hodinkách podobného typu) mi nějak uniká. Za mě je to pozérství bez vkusu a myšlenky. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...