Přejít na obsah

Patek Nautilus 5711


sureshot

Doporučené příspěvky

Asi jsem vyjimka, ale nelibi se me a to vubec, tvar pouzdra je desny, nebyt na cifru PP, tak to nikdo nekupuje :)

 

 

Taky se mi zrovna moc nelíbí, přes ten lesk na ně skoro nevidím, vzhled mi na nich dost kazí datumovka, žádná čísla, čisté linky a najednou prásk, datumovka.. Posted Image (a taky na mě trošku působí zženštile.. Posted Image) Ale zezadu jsou nádherné, na to bych mohl koukat pořád:)

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník quartzik

Mě se celkem líbí dizajnově až na tu bílou datumovku. Ale nenosil bych je, páč jsou to z mého postavení nepoužitelné hodinky. Bál bych se s nima vyjít i před barák, aby mi někdo neuříznul ruku. Jako rodinný klenot někde v trezoru ok. Schválně, kdo si je múže dovolit? Pitin, Fico o podobný individua...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se celkem líbí dizajnově až na tu bílou datumovku. Ale nenosil bych je, páč jsou to z mého postavení nepoužitelné hodinky. Bál bych se s nima vyjít i před barák, aby mi někdo neuříznul ruku. Jako rodinný klenot někde v trezoru ok. Schválně, kdo si je múže dovolit? Pitin, Fico o podobný individua...

 

Ony v reálu vypadají celkem nenápadně... Kdyby si je koupil Fico, asi by bylo pozdvižení, u toho by si hned novináři všimli, Putin je svou chronoposedlostí známý, ale má media pod palcem. Pokud je někdo milovník hodinek a je to v jeho možnostech, určitě by se je neměl zdráhat nosit, spíše naopak :smile_anim:  Já žádné PP u nikoho na ruce nikdy neviděl, v reálu jsem je viděl leda ve vitríně. Někde byly prezentované, jako hodinky pro zámožného majitele jachty, tusím v Top Classu jsem to viděl, takže by měly něco vydržet a nebýt jen trezorovým klenotem. Jsou to fascinující hodinky. Zpočátku se mi Nautilusy nelíbily, ale nějak k nim dorůstám, tedy pouze sympatiemi :)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se.ru na vas gentlemani :) jdu se ozrat, ale stejne si myslim, ze byt na cifru cigiho nick - PRIM, tak vas to nebere :D

 

Edit: pockej spagetaku !

 

 

No dovol ??!!?? :D :D to by teprv šly na dračku , jen by musely být tak do třech litrů a malinko přičmoudlý od uhelnýho mouru!! A z ČS5R.

 

Co mě ale vážně dostalo, je ten kontrast k těm iwc a rolexům - vždy jsem je považoval za celkem slušný hodinky, co neurazí, ale že jsou tak beznadějně přitrouble fádní, se mi zjevilo až teď :D To bych si ani netrouf srovnat s lidským obličejem (ani s opičím) :D

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Co mě ale vážně dostalo, je ten kontrast k těm iwc a rolexům - vždy jsem je považoval za celkem slušný hodinky, co neurazí, ale že jsou tak beznadějně přitrouble fádní, se mi zjevilo až teď :D To bych si ani netrouf srovnat s lidským obličejem (ani s opičím) :D

 

:D :D :D sem se trošku urazil LoL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny Pateky (a Breguety) jsou trochu dědkovský, a ani fešák Brad to nezmění :D :D :D

Snad s výjimkou Aquanautů na gumě, ale ty se mi moc nelíbí.

 

Všechny Breguety nejsou dědkovský - viz. obrázek.

 

Na Nautilech se mi nelíbí pouzdro, datumovka a moc zužující se tah. Ručky mi připomínají můj mladistvý úlet - Seiko quartz v bicoloru, který měly přesně takový ručky...

post-617-053840900 1288782171.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...