Přejít na obsah

Lüm-Tec M25


Doporučené příspěvky

Tak jsem se konečně dočkal a po poměrně časté komunikaci s panem Naděm z WatchExclusive jsem se po cca. 14 dnech dočkal a přijely mi toužebně očekávané M25. Hodinky dorazily v bílé krabici, ve které se schovávala druhá krabice a v ní konečně hodinky.

Druhá krabice je velmi bytelná, dřevěná s lesklou povrchovou úpravou. Uvnitř uprostřed krabice jsou hodinky a po stranách jsou v zavřených přihrádkách gumový řemen a wolfram karbidový tah. Hodinky jsou na koženém řemenu, který je velmi silný, působí, tak jako hodinky, velmi bytelně. Na ruce sedí dobře, jen se zapíná trochu obtížně, zřejmě než se ochodí. Má pěknou ocelovou sponu s vyraženým nápisem Lüm Tec.

Gumový řemen jsem si moc neprohlížel, myslím, že ho nebudu používat.

Samostatnou kapitolou je wolfram karbidový tah. Podle mě je pěkně vyrobený s hodinkami vypadá fantasticky, řekl bych že jsou s ním hodinky nejhezčí. Chybí mi na něm vyražené logo. Nápis, který je na něm je podle mě natištěný, takže si nejsem jistý jak dlouho bude trvat, než se ošoupe. Ale třeba je trvanlivější než na první pohled vypadá. Nasadit tah, bylo nad mé schopnosti. Odnesl jsem proto hodinky do Koscomu, protože jsem potřeboval stejně zkrátit tah. Byl jsem trochu překvapen, ale borcům z Koscomu , ano čtete správně borcům, protože se na tom postupně vystřídali tři, to trvalo cca 20 minut a museli dodat nové stěžejky. Antireflex vypadá na hodinkách moc dobře a logo na korunce také hodinkám prospělo. Jen bych ocenil, kdyby byla korunka, ze stejného materiálu jako zbytek hodinek, ale to by bylo asi technologicky obtížné. Datumovka s černým pozadím neruší, nicméně nechápu, proč barva čísla je čistě bílá oproti barvě čísel na ciferníku. TAké by se mi asi líbilo, kdyby číslo bylo pootočená tak aby stálo rovně. Zpracování hodinek hodnotím jako dobré, u tahu by bylo lepší, kdyby povrchová úprava byla i na schovaných hranách článků.

 

Na ruce se hodinky nosí příjemně, váha je znatelná, je cítit, když si hodinky sundám. I na lacké okolí působí hodinky dobře, reakce je většinou taková, že se jim moc líbí, ale sami by si koupili něco jiného. :smile_anim:

 

 

Specifikace hodinek:

 

  • Pánske hodinky
  • Púzdro odolné voči poškriabaniu teplu vyrobené z volfrámu
  • Priemer púzdra: ? 44 mm
  • Šedý ciferník - špeciálna luminiscenčná technológia (MDV technology / GX lume)
  • Druh sklíčka: hrubé zafírove sklíčko
  • Švajčiarsky autom. ETA 2824-2 strojček
  • Napájanie: Náťah rukou
  • Vodotesnosť: 100 M/ 10 ATM / 330 ft.
  • 1x kožený remienok
  • 1x kaučukový remienok
  • 1x volfrámový remienok
  • Šróbovaná korunka
  • Limitovaná edícia 175 ks

Shrnutí

 

1, hodinky jsou prostě krásné!

2. hodinky jsou větší než jsem čekal

3. hodinky jsou velmi, velmi težké - na tahu mají cca 280 g.

 

Přikládám nějaké fotky, pokusím se vytvořit lepší, nebo ještě lépe, bych se pokusil zde obrátit na Kibiho, který, podle toho co jsem zde četl, fotil už členům hodně hodinek.

pokud Vám chybí nějaké informace, ptejte se

post-12717-042073100 1288958351.jpg

post-12717-054477300 1288958359.jpg

post-12717-057808700 1288958365.jpg

post-12717-020941200 1288958372.jpg

post-12717-082423800 1288958376.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju.

Jen popravím, že nejde o povrchovku, ale o místo, kde není materiál vyleštěný.

(předpokládám, že máš stejný materiál jako já)

S nápisem tě uklidním, po 1/2 ročním intenzivním nošení ho nemám nijak poškozený. Myslím, že jde o nějaké gravírování laserem.

 

EDIT:

Trochu ti závidím kalibr ....

Ten gumák nezatracuj, pokud je stejný jako ten můj, tak je velmi kvalitní a dobře se nosí.

Tah jsem si zkracoval sám, šlo to v pohodě.

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta titěrná datumovka je hrozná. Buď větší, nebo žádnou.

 

Velikost datumovky je stejná, jako u ostatních hodinek.

Subjektivně ji zmenšuje černé pozadí, větší pouzdro a nadprůměrná velikost číslic indexů.

Mám ji na karbonovém ciferníku a jsem rád, že neruší (člověk, který o ní neví si jí většinou nevšimne), protože datumovku na této pozici moc rád nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju.

Jen popravím, že nejde o povrchovku, ale o místo, kde není materiál vyleštěný.

(předpokládám, že máš stejný materiál jako já)

S nápisem tě uklidním, po 1/2 ročním intenzivním nošení ho nemám nijak poškozený. Myslím, že jde o nějaké gravírování laserem.

 

EDIT:

Trochu ti závidím kalibr ....

Ten gumák nezatracuj, pokud je stejný jako ten můj, tak je velmi kvalitní a dobře se nosí.

Tah jsem si zkracoval sám, šlo to v pohodě.

 

Tak to je dobrá zpráva s tím nápisem. Jinak jsem měřil přesnost a za 24 hod. -14 vteřin, jeo to dobré? (Odkládám je na noc na stolek)

Ten tah si umíš měnit sám? Můžeš mi poradit nějaký fígl?

Jinak jen na okraj, to že jsem si je koupil, za to můžeš hodně ty, resp. tvá recenze. Jo na těch M8 se mi líbí že čísla jsou jen na čtvrt hodinách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...