Přejít na obsah

PRC 200 na Aukru


xjurasek

Doporučené příspěvky

zdravím, tyto prc od tissotu stojí normál v obchodě kolem 8.000kč a na aukru je prodávají o dost míň, myslíte si že se jedná o pravé hodinky od tiisotu nebo jsou to padělky?

 

http://aukro.cz/item1298909127_tissot_t_sport_chronograph_panske_hodinky.html#gallery

 

cena 3900,- kč za kus se mi zdá málo když stojí narmál kolem 8000,- kč

 

jestli to originál je tak o nich přemýšlím. I když nejvíc se mi líbí asi moto gp

http://www.znackove-luxusni-hodinky.cz/hodinky/hodinky/tissot/sport-specials/tissot-t027.417.17.051.00-t-race-moto-gp-2009/ akorát těch 12k se i zdá moc :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 88
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ony obecně hodinky, které koupíš v zahraničí bývají i o 50% lacinější, než na domácím trhu. Pokud koupíš na aukru ty PRC200 a přijde ti PŘESNĚ to, co máš na obrázku, tak se nemusíš bát, budou originály.

 

tady něco k tématu

Upraveno uživatelem miccalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím, tyto prc od tissotu stojí normál v obchodě kolem 8.000kč a na aukru je prodávají o dost míň, myslíte si že se jedná o pravé hodinky od tiisotu nebo jsou to padělky?

 

http://aukro.cz/item1298909127_tissot_t_sport_chronograph_panske_hodinky.html#gallery

 

cena 3900,- kč za kus se mi zdá málo když stojí narmál kolem 8000,- kč

 

jestli to originál je tak o nich přemýšlím. I když nejvíc se mi líbí asi moto gp

http://www.znackove-luxusni-hodinky.cz/hodinky/hodinky/tissot/sport-specials/tissot-t027.417.17.051.00-t-race-moto-gp-2009/ akorát těch 12k se i zdá moc :(

 

Když si pročteš komentáře o prodejci, tak zjistíš, že lidé tam hodně upozorňují na delší dodací lhůtu. Takže je nasnadě, že to posílá ze zahraničí (teď koukám, že úplně dole to píše i v popisu aukce). Což vysvětluje i tu nízou cenu. O padělky by se asi jednat nemělo - v hisotrii jich má prodaných celkem dost a kdyby to byly fejky, tak už by se někdo ozval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Chtěla jsem se tady poradit, jestli tyhle jsou pravé, vzhledem k tomu, že jsem se koukala na prodeje tohoto prodejce a již několik tam takhle prodal a jelikož má k nim nafocené veškeré doklady, tak se domnívám, že ano. Ale pro jistotu jsem se přišla poradit

 

http://aukro.cz/hodinky-tissot-prc-200-t17-1-516-32-original-nove-i1428581498.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěla jsem se tady poradit, jestli tyhle jsou pravé, vzhledem k tomu, že jsem se koukala na prodeje tohoto prodejce a již několik tam takhle prodal a jelikož má k nim nafocené veškeré doklady, tak se domnívám, že ano. Ale pro jistotu jsem se přišla poradit

 

http://aukro.cz/hodinky-tissot-prc-200-t17-1-516-32-original-nove-i1428581498.html

 

 

Nafocene doklady vam jsou k nicemu.Kdyz prodejce udava 10 dni na vyzkouseni tak je kupte a zaneste do nejakeho autorizovaneho obchodu kde prodavaji Tissot hodinky at vam je tam otevrou a podivaji se co je uvnitr za strojek atd.Pokud vam reknou ze je vse ok,tak je to v pohode a pokud ne tak je vratite.Ja myslim ze jsou origo jelikoz treba na amazonu se prodavaji taky za cenu okolo 4500tis korun takze nejakou cenou u nas bych se nezabyval.

Autorizovane obchody a servisy maji hodinky jednou tak drazsi take proto,ze maji sve obchody v ruznych centrech mest nebo nakupnich centrech kde zrovna neni levny najem a take musi platit zamestnance.To internetovemu shopu odpada a proto si muze dovolit jit s cenou mnohem nize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Sankakofi: prosím tě, neblbni Matyldě hlavu takovýma radama. Uvnitř je quartzovej strojek za pár korun, podle toho v prodejně nic moc nepoznají.

 

Matyldo, bude to originál a cena je celkem O.K. Na ebay stojí kolem 100 EUR.

Pochybuju, že by někdo dodával fejky i s krabičkou a brožurkami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Sankakofi: prosím tě, neblbni Matyldě hlavu takovýma radama. Uvnitř je quartzovej strojek za pár korun, podle toho v prodejně nic moc nepoznají.

 

Matyldo, bude to originál a cena je celkem O.K. Na ebay stojí kolem 100 EUR.

Pochybuju, že by někdo dodával fejky i s krabičkou a brožurkami.

 

pán prodejce tvrdí, že kdyby se jim něco stalo, tak mi poskytne on záruku 1 rok, že bych mu hodinky pak musela poslat, protože jsem se ptala, jak to je tedy se zárukou, když je mezinárodní ZL (tady mi záruku asi nikdo nepotvrdí), když nebyly kupovány u něj (myslím v ČR)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ony obecně hodinky, které koupíš v zahraničí bývají i o 50% lacinější, než na domácím trhu...

 

tady něco k tématu

 

To vlákno na které odkazuješ potom zamkli, takže už jsem nestačil doplnit, že mě vyprovokovali k tomu, abych si šel nechat hodinky které jsem tehdy koupil - viz tvůj odkaz- nechat otevřít a pochopitelně v tom byla pravá ETA. Prostě trvám na tom, že ty hodinky jsou pravé. A za dva litry. Howgh.

Upraveno uživatelem pevo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud platí mezinárodní záruka a budeš mít vyplněnou garanční kartu, tak je můžeš reklamovat i sama (kdekoliv).

 

Pokud mezinárodní záruka neplatí a on ti poskytuje rok, tak je to docela možný, protože některé státy poskytují záruku jen jednoletou. A on by pak hodinky, v případě problému, asi reklamoval v zahraničí.

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho odkazu, co tu dala Matylda, to vypadá spíš na to, že jsou to faky. Prodejce nikde neukazuje fotku přímo na ciferník (asi se bojí, že bude ještě víc patrná excentricita vnitrních tachymetrových čísílek vůči indexům - u devítky je to zřetelně vidět). Taky písmo na dýnku mně přijde nějaké fušérské (ale možná, že je jen nekvalitní fotka). Nekupoval bych je. Opravdu to může být tzv. AAA fake. Když už tyhle hodinky za levněj než v ČR, tak z Amazonu.

 

edit: nicméně ta G10 nebo co v tom je za ETU, by tam měla být (stojí pár šestáků)

Upraveno uživatelem miccalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho odkazu, co tu dala Matylda, to vypadá spíš na to, že jsou to faky. Prodejce nikde neukazuje fotku přímo na ciferník (asi se bojí, že bude ještě víc patrná excentricita vnitrních tachymetrových čísílek vůči indexům - u devítky je to zřetelně vidět). Taky písmo na dýnku mně přijde nějaké fušérské (ale možná, že je jen nekvalitní fotka). Nekupoval bych je. Opravdu to může být tzv. AAA fake. Když už tyhle hodinky za levněj než v ČR, tak z Amazonu.

 

edit: nicméně ta G10 nebo co v tom je za ETU, by tam měla být (stojí pár šestáků)

 

tož ty mě štveš, já na ebay ani na amazonu kupovat neumím :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho odkazu, co tu dala Matylda, to vypadá spíš na to, že jsou to faky. Prodejce nikde neukazuje fotku přímo na ciferník (asi se bojí, že bude ještě víc patrná excentricita vnitrních tachymetrových čísílek vůči indexům - u devítky je to zřetelně vidět)...

Asi tě nechápu, můžeš mi tu myšlenku vysvětlit, prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...